sex na verejnosti

sex na verejnosti

kto neskusil nevie *114* zazitky skusenosti
Na zlatych pieskoch g+g fajcenie pri vode,videli to aj hetero pari
na zlatych pieskoch na nude som aj aj videl honku dvoch gayov
My sme mali taký naj v bazéne plnom ľudí ona sedela na mne a hop sála bolo toho veľa klasika kabínky Tesco.
Juuj ked som pracoval v Senci..ale naj bolo na jazerach na juhu na lavickach pri vode...vasnivo sme sa bozkavali ruky zachadzali vsade a ked si len suknicku vyhrnula (naostro) a sadla mi na neho ludia sa pozerali a slintali...ale bolo toho viac...
Ano aj ja som tam občas videl kade čo .....
zážitkov je kopec... treba na to zladenú a uvolnenú dvojicu, to sa dá potom skoro všade...
to mas veru pravdu :) zazitkov je vela ale taky najlepsi bol vo vlaku verejne kupecko a vo vagone nikoho iba sprievodca chodil ako sialeny :D
Za bieleho dna v aute na parkovisku pri tescu alebo kauflande, alebo cez den v parku na lavicke...minuly rok na stedry den sme boli v aute pri skole, dufajuc ze nikto tam nebude a prerusila nas sbs-karka :D
toho bolooooo *1*
na panskom WC, na damskom WC, v lietadle, v aute, pri Drazdiaku na lavicke, vo vode, pri vode, na plazi......

kto si to ma vsetko pamatat? *3*
pri Drazdiaku je to super, par krat som to tam skusil.ale je to uz par rokov dozadu...a nielen tam v okolitom luznom lesiku, na kmeni zvaleneho stromu.. alebo na luke plnej medvedieho cesnaku.... alebo na niektorom z dunajskych ramien...super oblast...skoda ze sa tam uz len velmi
zriedka dostanem
Neverím! Ani raz som ta tam nevidel 😂
zážitkov bolo veľmi veľa... napríklad honenie v aute na parkovisku o 15.00 popoludní medzi inými autami , fajka v kabinete ktorý delil učebňu v ktorej práve prebiehala výučba len tenučkou stenou, fajka v kaviarni na pravé poludnie ( pre ilustráciu treba ozrejmiť že kaviareň bola rozdelená na dve časti , fajčiarku a nefajčiarsku - my sme boli v nefajčiarskej časti síce sami ale čašníčka mohla kedykoľvek prísť ) sex v bazéne vo wellness v ktorom boli ďalšie páriky, orálik v odpočinkovej miestnosti v saune, sex v aute na lúke kde okolo auta sa prechádzali ľudia venčiaci psíkov, sex pri vode a za nami chytajúci rybari
Sex na panskom wc .... a ked sme vysli vonku 2 casnicky pred dverami oprete o stenu a cakali na nas ... *243* ten pocit neprajem nikomu
Ja podobne, rozdiel bol v tom, že to bolo nie na pánskom WC ale dámskom. V tom najlepšom nám niekto zhasol svetlo v záchode. To ostatné sedí.. tiež 2 čašníčky a ich pohľady ...no neprajem ten pocit zažiť nikomu
Fuu spominam ako v preplnenom autobuse mi fajcila vtaka priatelka ale bola tma skoda rad by som sledoval reakciu ludi.Uzivala si to tiez este nikdy jej tak nechutilo semeno ako ked som to do jej pusinky nastriekal ale bola to rychlovka kedze to bolo strhujuco vzrusive, doporucujem
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Mne fajcila zena pri ceste z rezortu na letisko v autobuse pred namy sedel manzel par a pri doberani dovolenkarov v rezortoch vratnici mali pohlad na fajciacu manzelku ps zena vsetko zhltla lebo sme isli rovno do lietadla pa.
Toto môžem potvrdiť, rekordne rýchlo sa z toho vzrušenia človek dokáže spraviť 👌
Mladá sesternica nato dostala chuť v prirode... :)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Žilinčania alebo aj ostatní, kto chodievate sexovat na hradisko do Žiliny? Priznajte sa :) denno-denne tam je niekoľko aút so zarosenymi oknami :)
Kde to je presne? Posli nam to do spravy
kto sexuje v prírode v okolí Popradu a chce k tomu diváka?Budem sa len pozerať a honiť si.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Kde v okoli pp? Prideme pozriet.
A v okolí KK nikto nechodí do prírody sexovať alebo honit radi by sme prišli
Ak by ste chceli sexovat v BA v prirode, mozeme sa dohodnut a urobime uzavretu spolocnost...ak mate zaujem, napiste mi do profilu a skusime nieco poriesit
ahoj uz ste nieco nasli ,poradte,dik
caute, hladam partiu chalanou na spoločnu honku niekde v prirode diskretne a jednorazovo.
chcel by som ta vylizat na verejnosti
hladam zienku ktorej by som sa mohol pekne ukazovat nahy niekde v prirode MT a okolie ty nemusis byt naha ale ak chces... piste do posty dohodneme podrobnosti, ja 31r 185cm dole vyholeny...
cau posli mobil na seba, a od kial presne si, ci sa nahodou nepozname...a kde v okolí MT je taka priroda? :-)
cau ja nahy len pred zenou. chodim na jazera do vrutok, lesik pri ladovni, a okolie blizke mt
Cauko.. jasne ze je v okoli krasna priroda... na vsetko krasne ...
Našla by sa žienka na nezáväzné a diskrétne stretnutia bez zbytočných rečí pre 40r?. Stretnutia len tak bez plánovania?
Na východe niečo? Páči sa mi myšlienka prísť, neznámu pekne obrobiť, naplniť a ísť bez zbytočných rečí preč. Nezáväzne, diskrétne podľa možností pravidelne. Nájde sa nejaká pre 40r. skúseného?
pri diskoteke na lavičke, v búdke pri obchode do ktoreho rano o 5 priniesli pečivo :D .. v kupečku vlaku .. cca hodinovy sex so všim všudy :D pri vystupovani teda vybehnuti z vlaku hlava dole :D ..
tento rok by som chcel tú moju čubku nechať poriadne vytrtkať, asi ju vezmem do Jahodnej,chcem sa na to pozerať*320*
Cau,dovez ju ku mne,vytrtkam ti ju.
ahoj, ak to platí - dohodneme sa
6.1. OKR BANOVCE NAD BEBRAVOU
6.1. OKR BANOVCE NAD BEBRAVOU
single muzi asi vstup nepovolený?
Chodieva sa z vas niekto kupat do Noveho Hrozenkova za Velkymi Karlovicami? :) je tam super a vsetko co k vode patri :) aj nuda. A chodievate aj do Predmiera sa kupat? tam uz si to neraz pariky rozdavali a tie baby hore bez :) super. a Vyborny je aj welnes activ club v bytci! SAUNA uplne TOP!!
Kde je pekna luka v Ba a okoli, poradite nejake pekne miesto? taktiez v kabinkach v obchode ste to skusali ak ano date nejaky typ kde je prijemne prostredie :)
Ahojte,u nas vo Vysokej pri Morave,aj luky aj jazera.Rad by som si pozrel.
Chodieva niekto do veľkého Medera? (Calova)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Chodievam na Zlate piesky na ryby a kazde leto tam vidim kopec parov (hetero aj gay), ako si to rozdavaju... Toto leto bolo/je ale zatial na taketo zazitky najbohatsie. Top bolo, ked okolo polnoci prisiel na vedlajsiu malu plaz chalan s dvoma mladymi babami a asi 5 metrov odo mna si to riadne divoko rozdali vo vode aj na brehu. Mozno ma nevideli *3* Ked prichadzali, pozdravili "dobry vecer"a ked odchadzali pozdravili "dovidenia". Kazdopadne rybu som nechytil, asi boli vyplasene z tych zvukov a roznych primiesanych kvapalin do vody. Tak ani neviem, ci chodim na Zlate chytat ryby, alebo sledovat roznorode pariky, ako si uzivaju leto a ja zatial im len ticho zavidim *4*
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Aby to teraz nevyznelo tak, ze tam chodim zamerne spehovat *4*Je to rybarsky revir a ja chodim prioritne na ryby. Oci mam vsak zdrave *19* Najviac zazitkov mam piatky a soboty vecer v horucom lete a v noci (ak je jasna noc). Ale toto leto som uz videl, opat vedla mna, vo vode asi po kolena rozdavat si to (ale nie divoko) par, ktory ked prisiel, tak vyzerali ako manazeri z korporatu. Vyzliekli koselu, nohavice, ona kostym a vhupsli do vody. Divali sa na mna a pri tom ona sedela na nom a robil mensie vlnobitie *23**23* Po chvili sa objali, bozkali, vyhupsli von z vody, obliekli sa do korporatu, vybavili telefonaty a odisli ... Ja som bol od nich max 5 metrov a vedla na plazi kopec ludi.
to hovoris o nudapláži,kde rybari su obcas,alebo este tam kde chodi najviac rybarov,ale nuda tam este nieje? Kde presne
Zavalili ma spravy s otazkami, kde je to "carovne miesto", koho som videl, dokonca chcel jeden GPS suradnice *8* ... Dnes vecer som prisiel na ryby a fakt som nemal volne miesto. Nebudem konkretizovat, kde sedavam, ked idem na ryby *23* Myslim, ze to pochopite ...
ahoj, si tu? čítal som tvoj komentár ke danej téme*4*
To je hned pred nuda urcite.no aj ja som o tom počul už od jedneho ze na vecer ked poodchadzaju ludia tam ostanú páriky a rôzne veci sa tam deju.piatok okolo 19 pridem a mozno sa mi podari aj so zenou ak nie pridem sam si užívať aspon tie pohľady na nich.ak sa chce niekto pridat piatok 19:00 tam ;)
Nam sa pači počas jazdy keď ma moja mila fajči a honi a je to zaujimave ked idu oproti auta :) pripadne ludia na autobusovej zastavke pozeraju , že čo sa deje :)) keď prechadzame okolo :) alebo ju celu povyzlikam v aute a tak sa vozi so mnou :) hahaha
Tak to ano to robime aj my minule som ju prstoval mala len suknicku za jazdy v meste na 4 pridovke aj na semaforoch nas to zastavilo auta spomalovali trubili kamiony. Je to vzruso. Hlavne ona vie ked mi ho vytiahne a pohonieva a zatlaci na doraz dole ze az to boli vie ze vyrazim este viac proti jej ruke az ma to zdvyhne zo sedadla a vidia ma naokolo vplnej krase. Vtedy ma uzasne krasny usmev moja potvorka ;-). Blazeny usmev a rozkos ziarive ocka
Toto aj unas..byva casto ;) Plus fotenie
To by som si pozrel ;-) pripadne sa aj pridal :-)
Ahojte, dnes som na Zlatych pieskoch. Rad privitam zenu na spolocne posedenie a pokec :)
Od zajtra do soboty budem opat na Zlatych pieskoch.. Najde sa zena, ktora ma chut na spolocne posedenie a pokec? :) Vo vsetkej pocestnosti :)
niekto z KOSIC kto si chodi niekde verejne honiť a dá sa pozerať alebo pridať? alebo ak niekto pozna nejake miesta dajte vedieť :)
M +M PRAHA 4 NONSTOP!!!narvu ti ho kam chceš
Včera sme si užívali na zlatých pieskoch..keď bolo po všetkom neznámy chlap vyšiel z húštiny *23**52* že pozdravujeme cumila*22*
Vcera som bol tiež. A to kedy ste tam boli? Vam sa to ale pacilo ze vas niekto sleduje,ze?
Cca. 21.30 - 22.00 vzadu ...ten cumil v tmavom tričku si bol ty ?
Nie to som tak neskoro tam nebol uz
Dnes večer si zase ideme s mojou láskou užiť na Zlaté Piesky......
ach,skoda ze dnes, v sobotu podte zasa
Ahoj nepojdete zajtra na zlate ?rad sa pridam ponukam aj fo
Dá sa vás aj sledovať ? Prisiel by som pozriet keď tam pojdete
u mna alebo u niekoho v aute pustit pecko na tablete alebo notebuku a spolocne sa spravit kto by sa pridal piste rad sa dohodnem par je vo vyhode :)
dnes si budem honiť medzi prístavným a starým mostom v BA, kludne sa niekto pridajte
večer, medzi 20:00 a 21:00 :)
Van itt magyar csajszi sexre dunaszerdahelyrol

Honkam si na zlatých pieskoch-nuda pláži. Kto sa pridá či pride pozriet?
Cvičenie na Lešti a vojačka . chalani si ma doberali pol rok*3**3*
My sme si to rozdavali v jazere. Najprv sme nahy spolu plavali ja za nou pekne som sa jej drzal za kozicky pri plavani. Super pocit ako sa tak hojdaju vo vode. A potom pri brehu ma pekne obkrocila nohami zavesila na mna a bozkavali sa a ked sa mi postavil hned sa mi na neho napichla. Bolo to super ako ludia na nuda sa opalovali a ona sa pekne na mne hojdala. Dost rychlo sa urobila asi od toho vzrusenia tak sa mi zahryzla do pery a pritisla ked dostala orgazmus az som nemohol dychat. Potom som sa este ja krasne urobil a vsetko pekne do nej nastriekal. Bolo to uzasne.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
lakava ,ja zenaty robievate take veci casto
ahojte chcel by som skúsiť sex na verejností ak sa nájde žena alebo pár ktorému nevadí môj nízky vek tak by som bol rád nájdem spravu vek je u mňa len číslo ... podmienka len jedna 100% zdravie
Ahojte, ak by chcel niekto vidiet, tak pojdem v okoli TT odparkovat auto a moze sa prist na mna pozerat ako si to robim.
Dojde dnes niekdo na zlate po 18 h?
Ktora chce sex vonku..ja to mam velmi rad najdem babu ktora to ma tiez rada?
A Vy ste skúsili sex na verejnosti?
BA ja 29 r blond 178 77 m 18 hladam mladeho chalana na public sex... chodim nahy bikovat na hradzu a k Dunaju ... honím tam a predvadzam sa ... obcas niekoho ulovím ... no hladám na pravidelný mrd fajku rimm a aj perverz mladeho chalana ... niekde v okoli Dunaja , nudaplaže , parkoviska , stanica ....
Rad sa ku tebe pridam a mozme nieco hhodnut napis mi soravu
Ahojte ktora by zaučila mladeho neskuseneho 18r panica ? :)
kazde rano od 6.30 do 8.00h. sa chodievam z manzelom previest po okoly kdo nam spestri cestu rychlovkou?
Par alebo zena na nieco... ;)))
Ked clovek cita tazko chape co je to previest a ked sa zahladi na to co je napisane,prepac to je to co Ta vlastne popisuje.Ale vlastne jednoduchost je krasna.
DNES V NOCI !!! Mlady chalan v parku v BA ... honka fajka mrd rimm
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ba dnes v noci....MLADY CHALAN DNES NA FAJKU HONKU ... na Račko v parku???
My sme to skusali vela krát na mnohych miestach je to adrenalín mame to radi.
Mam *438* ktora zena,par sa prida na spolocnu prechadzku do prirody *406*.
Ahoj kde na akom najnezvycajnejsom mieste si to robila?
Žilina chalan hľadá niekoho, kto by pohonil, príp. fajka niekde na verejných WC, trebárs Aupark, Mirage a pod. Výhodou väčšie výbavy, rád fajám hlboko do konca. Poprosím nie tlstí a cca. do 45 r. Možnosť aj anonymnej hlbokej fajky v tme bytu podľa možnosti voľného priestoru u mňa.
My sme si to včera rozdali na tajnasa v patinciach vo vírivke čo je nad bazénom, boli tam ešte piati ďalší ludia , nemali žiadne poznámky tak hádam si nič nevšimli
Ja som si zrocha užil so ženou vo wellness v hoteli Orchidea vo Veľkom Mederi, boltam aj manželsky par v rokoch tak sme si to nemohli užiť naplno...
My sme toho zazili uz vela ale spomenul*87* som si na vlanajsiu dovolenku v chorvatsku a to ako sme sa zo zenou trtkali pod nafukovackou par metrov od brehu a plnou plazou.postup nafukovacku si date medzi seba ste ksebe otoceni tvarami zena si ta oblapi okolo pasu a moze trtkat je to fajn lebo pod vodu nevidiet a sledovat reakciu zeny ktora sa odbavuje a nemoze vzdychat je super uz sa tesim na leto 2018 pa.
AHOJTE, HLADAM NIEKOHO PERVERZNEHO, KTO BY DAL DNES OKOLO 23:30 TAKE RÝCHLE SEXSTETKO NA ODPOČÍVADLE BECKOV NA D1..... V SMERE NM-TN ... BUDEM TAM .... m
Milujem sex na verejných miestach. Hladam zenu alebo párik ktory by mal zaujem o stretko :) alebo gloryholle ? :) pošta.
Parik alebo zena na syretko na zlatych pieskoch v ba?
Ahojte, zajtra doobeda idem smerom z TT na ZA, cestou najdem nejaky paradny par, ktorych by som mohol pri tom sledovat?
Zajtra do obeda bude párik na Zlatých Pieskoch ???
Keby bolo nieco v Senici a okoli urcite by sme isly.
Chodievam honit v aute..ktora baba alebo par by chceli pozerat?chodim nmnv.pn.se.napiste.
Na kunovskej priehrade od sobotista zo zadu tam zaparkujem a honim.alebo ked na kraji se je cesticka tam je potom take parkovisko tam sa da...
Ale chystam sa na priehradu boleraz.dnes niekam chcem vybehnut,vy sa nechystate dnes?
Sme par a radi si spestrujeme hladame zenu par, pre nas. Ale aj muzov moj sa rad pozera ked som z inymi muzmy. Teraz nemozeme ale v piatok chceme vyrazit okolo obeda na okruznu jazdu smer Beckov potom slnecne jazera a skoncit v Chorvatskom grobe snad nieco konecne zazijeme. Zenu par knam alebo aj muzov moj sa rad pozera. Tak ak na niekoho vispulim susko mozes pekne zasunut a kludne aj viacery.
Sme par a radi si spestrujeme hladame zenu par, pre nas. Ale aj muzov moj sa rad pozera ked som z inymi muzmy. Teraz nemozeme ale v piatok chceme vyrazit okolo obeda na okruznu jazdu smer Beckov potom slnecne jazera a skoncit v Chorvatskom grobe snad nieco konecne zazijeme. Zenu par knam alebo aj muzov moj sa rad pozera. Tak ak na niekoho vispulim susko mozes pekne zasunut a kludne aj viacery.
Nauc sa pisat po slovensky ,ty nahoncovany mongoloid ....pises tu non stop do kolecka picoviny
Asi tak nejako, vystihol si to
to komentujes preto ze sme nemali zaujem.
Nie len sa mi to nejakp nezda, sta vsade a mozno nikde
A ta slovencina je fakt velmi zla, co si mame o Vas mysliet
Nájde sa niekto na úlet na Záhorí Myjava Senica Vrbové Rohožník Podhradie široké okolie niekto s autom Kto sa nehanbí h**** si nahý vonku najlepšie úplne nahý v prírode
My sme sukali na luke za mestom a v navale euforie sme si neuvedomili ze hluk co pocujeme je bliziaci sa traktor tak ten vyvaloval oci ale pacilo sa nam to skoda ze neostal do konca
V budove Európskej komisie Berlaymont v Bruseli na pánskych záchodoch na treťom poschodí s kolegom z Nemecka. Nezabudnuteľný zážitok, vždy, keď vidím nejakého reportéra stáť pred ňou, tak si spomeniem...
V pondelok na parkovisku pod ostrou lukou budem tam cca o 13:00
Zajtra som v ba.najdem par ktory by chcel divaka alebo tak?
Zbožňujem sex na verejnosti. Hocikde a najlepšie večer v meste... na hrade, okolo dunaja, atd.... Hľadám niečo také. Bývalá to mala rada. Súčasná velmi nie. Kto donesie svoju a požičia mi ju na chvíľu mozes sa pozerať a strážiť nas. Alebo mlada štíhla subka co sa stretne so mnou? Alebo sa zahrame na stoparku a ze ta zveziem??? Pocas sviatkov? Ba pošta
Môj zážitok z 12.6.2020. Rýchlostná cesta R1 smerom z Nitry na Trnavu. Cca 32 km, za odpočívadlom pri Veľkom Záluží. Hneď pri zvodidle R1 zaparkované auto, o kapotu opretá mladá žena (mala na sebe tričko - bohužiaľ) a chlapík jej to nakladal pekne odzadu. Autá prechádzali odhadujem tak 6-8m okolo nich a evidentne im to nevadilo. Skôr naopak. Perfektný pohľad. Fandím im. Ak ste tu, ozvite sa. Rád si s vami popíšem :)
Sex vonku alebo pred niekim je super vzrušujúce.
nenormalne vzruso chodime s babou takto ku Dunaju teraz ked uz je teplo alebo v aute taka vzruso fajka *92**114**114*
Sk9 Rad si vás kuknem, nemám ďaleko ke 😉
Ako vždy - najviac vzrušujúcich kecov dávajú prázdne profily.
Vonku a este sa moct pridať vzrušenie a euforia taka že mam chuť vyskočiť z kože
Nudaplaz gulaska, Nitra Mlyny, HC tesco kabinky, autobus, vlak, prirroda, zlate piesky, odpocivadlo Cataj, pod Sintavskym mostom,....
Ahojte všetci. .. no musím sa priznať že sex vonku zbožňujem najviac.... mal som jednu frajerku ktorá to tiež zboznovala a sukali sme asi všade v meste ... Ale najviac sa mi to páčilo pri hrade ...pri dunaji ... A v uličkách alebo parkoch.... keby bola tu nejaká žena ktorá to tiež ma rada ako ja ... napíš..keby sme si rozumeli ....bolo by to fajn ... Ja sympos s väčším.... ba, občas bb a občas žilina....
No ja som to na verejnosti nikdy nerobil a veľmy by som to chcel skúsiť, no možno raz takú stretnem, ktorá bude tak milovať sex ako ja :D
Mne sa najvuac pacilo ked sme boli s frajerkou v nizkych tatrach, potom sme zistili ze ta tura je este uzavreta, tak sme si to na vrchole rozdali. Pekne som ju oprel o tie turisticke vysvetlivky a lupal to do nej s vyhladom na liptovsky mikulas👌
Zajtra idem do Košíc poslušne hlboko vyfajčím prípadne sa necham poriadne vymrdat real ja pasív zmrd bez zabran aj pre dvoch
A kde v Bratislave sa dá aj takto v zime sledovať alebo byť sledovaný, či niečo zažiť?.....chcelo by to nejaký pekný zážitok v tejto nepeknej dobe 😉
Prešov Nájde sa niekto reálny aktív, dominant, aj dvaja či skupinka s kým nafotíme pekné štipľavé fotky, videá do mojich albumov? samozrejme diskrétnosť a zdravie zaručené. podľa inštrukcií viem prísť na dohodnuté miesto
chodieva nejaký párik v Prešove a okolí niekde sexovať a dá da popozerať? Ja chalan 25r. Ďakujem