nubapláž Beckov

bol dnes niekto na nuda pláži???

bol dnes niekto na nudapláži Beckov??
tam je nejaka nudaplaz? to by ma zaujimalo
áno je ,minulý rok sme tam boli aj teraz sa chystáme
Je to nudapláž Zelená voda ..jasné funguje *4**243*
občas chodievam,len je to tam sami honič a okukovač
ako sa tam dá dostať od NMnV cez kemp a stále dozadu? kto poradí aj v osobnej správe
A chodite tam kde to je...ta nuda
Kto bol dnes na nudapláži bol som tam na bajku okolo 17 hod sa vykúpať celkom fajne
Bol som tiež včera prvý krát (inak chodím na gulášku).. Pláž taka menšia príjemný ľudia
Ahojte ja som tam bol pred dvomi rokmi. Bolo fajn boli tam pary aj samotne zeny. Ale aj samotny muzi. No to ze tam su okukovaci a honici...... To si nevsimam. Pozdravujem manz par z Tn. Mili prijemni ludia. Urcite sa zastavim niekedy.
my sme videli že tam chodia sa aj pozerať ale sme sa tým nenechali rušiť ,ale bolo veľmi dobre hlavne tá voda nemá chybu
som tam bol min tyzden a nikoho tam nebol okedy pojdete zase?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ak ideš od NMnV cez beckov , tak v beckove na prvej doľava cez most nad dialnicu a ešte kúsok popri vale a ste tam
a nie je tam nahodou zakaz vjazdu?
Ja tam idem dnes okolo obeda na chvylku
tak daj vedieť ako bolo a v ktorej časti si bol
V ktorej casti ?? Viem iba o jednej
no my sme boli hned z kraja na brehu jazera čo bol aj ako chodník , je tam vraj aj väčšia plocha , to chceme vyskúšať teraz ked tam pôjdeme na budúci mesiac
ja tam chodievam casto ,kedze chatu mám nedaleko aj ked mám komfort solárne sprchy ,bazén ale zájdem plávať nahý a prípadne sexy hrátky ...nie na ociach cumilov ,ale obdalec ,mozností je spústa ,stací sa pridať ,poznám to tam dokonale
je tam prístup autom, či treba na pešo?
v pohode sa tam dostaneš autom až k plaži
Sem tam tam zavitaju ochranari a potom sa nevyhnes pokute
Deje sa tam niečo aj v noci ako v ba na zlatych?
Ahojte, čo sa deje v noci na Zlatých?
Je to tam fajn ale sam byt bola nuda no :D chodi tam niekto okolo obeda vobec ??
Tiež chodievam...kto sa pridá ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ahoj mozem ta zobrat na nudu ked pojdem napis naj cez vykend auto mam som z ilavy napis
ahoj mozem ta zobrat na nudu ked pojdem napis naj cez vykend auto mam som z ilavy napis
Dnes pred 3tou by som tam rad siel, ide tam dnes niekto ?? Aj zien sa pytam :D
Minuly tyzden sme isli na bicykloch okolo ale stavili sme sa v Hornej Strede. Bolo tam par ludi aj parov tak sme sa tam zlozili. Da sa tam bezne nudit na Hornej Strede alebo sme mali len stastie?
ahoj pod zajtra na nuda v Beckove pozvem aj na komfort chatu nedaleko ...sexy hrátky pred chatou diskrétne oplot pozemok orgie , pohostenie ,solárna sprcha
Stále robíš sexy orgie na chate...? 😀
Nejde náhodou nejaka zena alebo par ku ktorému by som sa mohol pridať 4.6?
ak pôjde niekto na zelenú vodu -dajte vedieť aká je voda*4*
bol niekto na Zelenej vode dnes??
Chystám sa tam cez víkend na moto, kdeže tam nájdem tu nudaplaz??? ;)
Zajtra nudaplaz zelena voda ,prida sa sympaticky par????
Zajtra nudaplaz zelena voda ,prida sa sympaticky par????
Ahoj, ak budete mať záujem radi sa pridáme so ženou K Vám,alan
my tam už tento rok nebudeme ,zas o rok*4*
Bol som v piatok cez obed. Voda super a k tomu tam ešte jeden pár nadherne nedal. Super relax to bol. Samozrejme nevydržal som ani ja
boli sme aj my v piatok počasie nám prialo ,starší ľudia nám vôbec nevadili boli práve že milí a priateľskí ale očumovači naozaj boli a vadili nám dosť
Kto mi poradi ako sa dostanem na nuda v beckove? Zajtra okolo 11h by som tam bol.vďaka
Alebo zelena voda zajtra po 11h.
Dnes večer relax na nuda pláži. Kto príde??
Kto zajtra od rana na nuda? Posta.
Ahojte. Aj ked je zamracene snad tam niekto bude? Kto ? Piste.
Ahojte. Zajtra doobeda kto sa chysta? Popiseme? Stretko ?
Chysta sa zajtra niekto doobeda na Zelenu vodu?
Kto zajtra doobeda alebo vecer na nuda plaz? Zena alebo par?
Mlady chalan dnes??? Ja 29 r sport
Mlady chalan dnes??? Ja 29 r sport
Chysta sa niekto dnes do Beckova aj ked pocasie nieje ideal? Popiseme?
Poradí niekto znalý ako je to z parkovaním v blízkosti nudapláže??
caute .. chodi sen daka kocka co by chcela spolocnost ????? dnes tam bolo celkom rusno .....
minuli tyzdem prvi krat v beckove ... vyzera to tam fain ....taka rodina atmosfera
minuli tyzdem prvi krat v beckove ... vyzera to tam fain ....taka rodina atmosfera
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ahoj ja chodievam tiez do beckova a le aj do dubnice je tam taka mala nuda plaz
Ahojte..chodi sa uz v nmnv na nudaplaz?dakujem za info..pripadne baba ktora tiez chodi sama ze by sme zabili nudu na nudaplazi?:)
No to aj mňa by zaujímalo či sa tam už niekto. Chodí aspoň prechádzať
Bol som tam dnes skvelo som si uzil pozornosti od viacerych.
Ahojte bol tam dnes niekto? Popíšeme? Ako bolo? Dajte. Správu.
kto zajtra poobede tam bude?spoločna nuda..
Ahojte ktorá žena alebo pár chodia do Beckova na nudaplaz???? Rad by som sa pridal niekedy :)
Bude v piatok nejaká žena sa slniť ??
Chodievam na zelenu vodu na nudu..ku ktorej babe alebo pariku by som sa mohol pridat?
Ahojte.dnes budem na nude..ktora baba alebo parik budu tiez?
Ahojte, tiez by sme isli s milacikom na nudu do Beckova...este sme neboli, hodi mi niekto do spravy foto, ako to tam vyzera? Dikicko.
Foto nemám ale je to tam fain .... keď je pekne aj dosť ľudí tam chodí
Zena alebo par na nudu v beckove?
Ktora baba alebo par dnes na nudaplaz sa poukazovat?
Ahojte ktorý pár alebo žena sa idu v piatok opakovať do beckova???? Hľadám niekoho ku komu sa môžem pridať ,,.... žena alebo pár :)
Ktora baba by mi robila spolocnost na nudaplazi zelena voda?chodievam casto.
Dnes som bol prvý krát pozrieť a musím povedať že sa mi páčilo aj keď som bol len nachvíľu
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ahoj tiez obcas idem na nudu mozme spolu ak chces budem rad
Ahoj, napis mi do spravy ak mozes zajtra-pondelok okolo 13:30. Dik
ahoj a odkial si ja ilava mozes opisat a o co mas zaujem len ja mam tento tyzden poobednu mozem az o tyzden
Ahoj ja zrely muz z PB nechces mi urobit peknu fajku teraz dopoludnia? Ja 172/78 m17/4,5 54r.
ahoj dnes nemozem skorej zajtra a co spravis ty mne tiez fajku
Ide dnes zena alebo par na nudaplaz v beckove?trosku sa poukazovat?
Chystá sa dnes niekto? Alebo je ešte zima na slnenie?
Deje sa tu niečo aj večer - v noci?
Par alebo zena ktora sa rada pozera alebo sa rada ukazuje?
Baba alebo par dnes na nudaplaz beckov?ja fesak:)
Sami chlapi tam,baba akurát v aute pozerala,išiel som okolo
Ideme s priatelkou v stredu nejaky par by sa nepridal?
Kto ma vezme alebo ku komu sa pridám ?
je tam dnes nmiekto ?...........
Ktorý pár , alebo kočka by sa tam chceli stretnuť ?
Ahojte..dnes daka zena alebo par na nudaplaz beckou?
Ahojte..zena alebo parik na nudu v beckove?
Ahojte..dnes alebo zajtra parik alebo zena na nudaplaz v beckove?daco vzrusujuce?:)
Kto ma zoberie na nudapláž , ešte som tam nebol , nepoznám to tam..
Ahojte, ako to vyzera cez tyzden v beckove? My sa chystame :-)
Skoro vždy tam niekto je keď je teplo
Ja idem 2.8.od cca 11.30hbol by som rad keby sme sa tam stretli
Ahojte..dnes par alebo zena na nudu?
Kto mi poradi ako sa dostanem na zelenu vodu na nudaplaž autom 2.8. By som zašiel ktory párik sa prida ?
Ak pôjdeš od nového mesta nad vahom smerom na beckov na začiatku beckova prva odbocka do ľava po pravej strane bude druzstvo uzkou cestou popri tom druzstve a firme prejdes ponad dialnicu tam zbadas odstavene auta a odtial 100 m pešo niekedy sa da prejst až k jazeru
Ahojte..nechceli by ste spolocnost na nudaplaz?:)
Ďakujem nemate v plane ist vo štvrtok okolo 11h.?
Zajtra 2.8. Pôjde niekto na nudapláž do Beckova po 11h.?
Dnes sme boli prvý krát, prostredie super, kultura naturizmu vyborna. Da sa dostat v pohode autom od beckova. Plaz kaskadovita (upravena domacimi-klobuk dole) ludia prijemny, hned sme dostali frtana na privitanie. Ziadny ocumovaci a pod ako na senci. Povacsine pary, 4kusy samostatnych panov asi. S priatelom sme tam patrili k omladine, ale bolo príjemne. Verim ze tak bude aj na buduce. Studnicka s pitnou vodou (a chladnicka na flase zaroven) priamo na plazi je velke plus, domaci nas hned na nu upozornili a ponukli. Menej vhodne pre rodiny s hravymi detmi kvoli vstupu do vody, inak klid a pohoda. Aspon teda dnes :-)
Dnes idem na nudaplaz beckov..najde sa zena alebo parik?
Pridal by sa nejaky par alebo zena ku mne a ku kamoske na kupanie a opalovanie bez plaviek z Piestan a okolia?
tento týždeň sme boli pár krát na nuda pláží,a musíme len pochváliť vyšlo nám aj počasie aj príjemná atmosféra ,budeme sa tešiť zas o rok, tak super ľudí nestretnete na žiadnom kúpalisku odporúčame ísť vyskúšať kto tam nebol...
Zajtra by šiel nejaký pár somnou do Beckova na nudu?Z PD...idem prázdnym autom...
Budúci týždeň chceme ísť vyskúšať kúpanie na nuda pláž, sem z Beckovskej strany zelenej vody a bude to naša prvá nuda. Chceme sa opýtať či sú nejaké nepísané pravidlá o ktorých treba vedieť a dodržiavať? Ako sa hovorí nechceme zažiť nejaké to fopa.
Pozrite napr tu:-) http://naturista.cz/drupal/?q=naturisticke_faq
Super ďakujem Vám za ten link. *250*
Rad vam vsetko vysvetlim ako to na nude z Beckovskej strany chodi...pripadne vas odprevadim...
Ahojte.najde sa parik alebo zena na spolocnu nudu v beckove tento tyzden?alebo na spolocne ukazovanie sa,drazdenie?
Ahojte nájdem pár alebo ženu čo idu dnes na nudaplaz ??? Rad sa pridám a rad by som aj sex
Ku komu sa zajtra poobede môžem pridať na nudaplaz do beckova???
Ahojte, je tu dnes nejaky prijemny parik, alebo zena?😊
Myslite v Beckove alebo tu na fóre? 😜😜
Jedine v Beckove 😊. Na fore nepotrebujeme😁
My plánujeme tento víkend podľa toho aké bude počasie.
Vyborne. A co vam skor vyhovuje? Sobota, alebo nedela?😊
aj ja mam v plane tento viked prist ...
My ideme zajtra po 15:00,možno sa uvidíme
Je niekto na nudaplazi ku komu by som sa mohol pridať
Ahojte.dnes daka holka alebo par co by sa so mnou opalovali na nude?:)
Ahojte.....je niekto na plazi?som tam za 5 min ;).piste správy
Baba alebo parik dnes na nudaplaz v beckove?napiste...ja uz som tu
Ahojte..zena alebo par dnes na nudaplaz?rad by som sa im trosku poukazoval:)
kto zajtra poobede na nuda?..rad sa pridam..
Ahojte dnes sa tam chystám zobrať partnerku cca okolo siedmej našiel by sa niekto kto by špehoval poprípade sa pridal?
Sexi šuhaj tuži spolocne stravit cas so sexi mladou devou na nudaplazi. Len tak lezat, spoznat a dalej sa uvidi. Viem ze si, tak napis, slusnost, diskretnost....
kto ide dnes na zelenu vodu .........
Zajtra ideme s manželkou po 15:00
My tiež plánujeme zajtra prísť a trochu sa poobzerať. Len sa nehanbite prihovoriť. Chceli by sme stretnúť nejaký milý párik. *21*
Ahohte ak sa nejaky parik chysta zajtra na plaz dajte vediet ideme tam tiez
Zena, par dnes do Beckova so 40r m?
Ozaj ziadna dnes na nudu? To snad nie ...
Ahojte zajtra do obeda partneri na opalovanie? Piste spravu
Ahojte zajtra t.j v utorok budem do obeda na zelenej vode, stretnem tam niekoho z vas?
Ahojte amatéri. Včera kto bol na nuda ? Ako bolo ? Zážitky? Kto popise do správy? Chystám sa tam ísť v piatok ak bude počasie
Ahojte..dnes baba alebo par na nudaplaz?
Dnes večer 21.00 niekto na skupinovú honku fajku na nudaplaze Beckov?
Ahoj ked ja som len sam a vy potrebujete asi pary
Sme par a radi si spestrujeme hladame zenu par, pre nas. Ale aj muzov moj sa rad pozera ked som z inymi muzmy. Teraz nemozeme ale v piatok chceme vyrazit okolo obeda na okruznu jazdu smer Beckov potom slnecne jazera a skoncit v Chorvatskom grobe snad nieco konecne zazijeme. Zenu par knam alebo aj muzov moj sa rad pozera. Tak ak na niekoho vispulim susko mozes pekne zasunut a kludne aj viacery.
Velice rad prídem do Beckova ... napíšte kde a kedy tam budete
Neplanujete teraz v blizkeh buducnosti taku cestu zase absolvovať? Alebo stretko niekde podla dohody?
Zajtra vo štvrtok 6.9.18 bude nejaká žena na slnenie
Dnes holka alebo par na nudu v beckove?sa mozme poukazovat,alebo co len chcete:)
Ahojte..chodi sa tento tyzden na nudu pri beckove ked je este pekne ci uz to skoncilo?dik za info
Ahojte, zacina sa na ukazovat slniecko kedy sa chystate na prvu tohtorocnu navstevu beckova?
No este by bola voda studena..ale mozno uz by sa dalo opalovat malicko:)vy sa chystate?
Ahojte. Kolko mate rokov ? A co tak spolocne sukromne wellness ?
No mohli by sme sa aj tam stretnúť. *4*
este je asi moc skoro este je cas wellnesov .. :)
Dnes ma byt krasne slniecko..nechysta sa zena alebo par na prvu nudu dnes?
Ahojte bude tam niekto zajtra do obeda?
Ahojte..dnes zena,parik?rad sa ukazujem:)
Ahojte..chysta sa dnes zena alebo par na nudaplaz v beckove?rad sa ukazujem:)piste
Ahojte..dnes zena alebo par na nudaplaz?ja stale nadrzany:)
Ahojte, stretnem sa tam dnes s niekym?
Ahojte..dnes zena alebo par na nudu?rad sa ukazujem:)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Zajtra zena alebo par ktorym sa poukazujem?:)piste
Ahojte kto by šiel v stredu okolo 13:00 na nudaplaz do Beckova?? Ženy alebo pary ???
Ahojte, dnes tam budu uz ludia? :) dik za odpoved
Ahojte..dnes parik alebo zena na nudaplaz?rad sa ukazujem,ale rad sa aj pozriem:)
Ma niekto presne súradnice alebo ako sa tam dostaneme ?
Presné súradnice sú tu:
https://goo.gl/maps/VS1xaxqrK5rgXZGz5

Ozaj ako to tu už žije? Inak mali by sme si dohodnúť nejaké znamenie, že patrí k amatérom. *22**22*
Ahoj ide dakto dnes doobeda na nudaplaz idem autom od TN zoberiem stoparky stoparov 😊
Ahojte..dnes na nudaplaz zena alebo parik,nech sa nenudim:)piste
Ahoj,kde je to tam lepšie pri jazere alebo pri váhu,lebo som si všimol že naháči chodia aj k váhu,je tam pláž?
Ahojte.dnes do obeda zena alebo par na nudaplaz v beckove?rad sa pridam:)
bude dnes niekto okolo štvrtej na nude ? to je jedno či muž žena alebo pár ide mi len o príjemnú spoločnosť
ahojte, zajtra do obeda cca okolo 10:00 budem v beckove pri váhu kľudne prídite a prihovorte sa, spoločnosť je fajn
Cau..ste par ci sam ides?dik za info
Som z Ilavy kto by siel z chalanom na nuda na zelenu vodu auto mam
Chystám sa s manželkou do Beckova . Ako to tam teraz vyzerá ?
Ahojte..hladam par alebo zenu na spolocne opalovanie..rad sa aj ukazem a som za kazdu srandu:)piste
Kto sa chystá v nedeľu na Zelenú vodu?
Ja pojdem dnes okolo 17. Este niekto ?
Zajtra zena,parik ktorym by som sa poukazoval,pripadne daco ine?:)
Dnes budem v Beckove okolo 18:00 ak chces pridaj sa, spolocnost potesi
Dnes poobede budem v beckove na nude..ktorej zene alebo paru sa mozem poukazovat?
Tak sa mi zdá že tam chodí sami muž.
Tak sa mi zdá že tam chodí sami muž.
Dnes tam ideme s kočkou pozriet snáď sa tam nájde nejaký párik z amatérov
O kolkej?ze by som zobral kamosku
Hovno mozes zobrat a nie kamošku🙈
Nové Mesto okolie kto ide pohonit... A môžem ho prichytiť teraz?
Dnes niekto okolie nové mesta.. Na honku.. Ale ta budem sledovať pri honke.....
Budem do polhodiny na nuda plazi v beckove
Ja tak okolo 3 až 4 tam budem... Nebudeš tam dovtedy
To asi nie uz som tu teraz mozno do tej tretej budem
Kto dnes má záujem na nuda pláži o niečo šteklivé?
Je niekto na beckove?ake je pocasie?
Ja idem dnes na nudaplaz v beckove..rad sa ukazem paru,zene..
Som na nude v beckove..neprida sa zena alebo par?
Dnes zena alebo par ktorym sa poukazujem?:)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Tak to isto nie. V tom majú chodiť iba naše babenky
Ahojte.nqjdem tu parik alebo zenu na spolocny relax pri vode na nudaplazi?som za kazdu srandu.napiste
Tak dnes popri Váhu pri Novom Meste nad Váhom jeden párik a 2 kočky sa opalovali na nudu
Cau..kde pri vahu?ako je most?
To sa mi pacitiez pojdem na nudu mozme tam stretnut pri vahu
Nudaplaz beckov..najdem zenu alebo par na spolocne opalovanie?rad sa aj poukazujem..napis mi:)
Dáma alebo par na nahe opalovanie ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Najdem tu par alebo zenu na zajtra na nudaplaz v beckove?rad sa vam aj poukazujem:)napiste mi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Bude tam niekto vo stvrtok predobedom?
Bude tam niekto dnes okolo 16:00?
Je tam dnes niekto ?alebo kto tam bol v krátkom case ?
Zdravím. Bude tam dnes niekto doobeda?
kto zajtra ? funguje to tam uz?
kto dnes sa chysta na nuda ??????????????
DÁMA ,PÁR dnes pokecať na nude ?
dobrak ktory daruje VIP ?????????????????????
Ahojte... dnes bude niekto na nuda? Voda je aka? Chystam sa prist :)
Kto dnes 17.00 na dobrý grupak na nude
Moze byt aj mlady? :) ak mate zaujem
Ahojte..dnes na nudaplazi par alebo zena na spolocne opalovanie,pokec alebo nieco vzrusujuce?:)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
No to ste určite neboli na nuda plãži dnes bolo super
Tento týždeň sme boli na nuda pláži a tak ako každý rok super, skvelý ľudia aj atmosféra u nás za 1s hviezdičkou
Ja som tu teraz pár ľudí . Ináč celkom pekne. Niekto na zoznámenie??
Zajtra sa tam chystam okolo obeda pozriet
Som tu prave teraz este hodinu
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Tiež chodievame na nudapláž Beckov. Je tam fajn.
Nejaký manželský pár na zoznámenie sa tam, V prípade sympatií by sa uvidelo čo ďalej,
Ahojte zajtra sa chystám na nudu do Beckov bohužiaľ tento rok po prvý krát, mal by niekto záujem o spoločnosť? Rad sa pridám k vahu
Ahojte. V oiatok navecer som bol na nuda v Beckove. Bol tam sympatycky par. Ak ste tu a čitate napiste. Boli ste tam autom ....... Pn okres.
A prečo by ti mali napísať ????
Dnes niekto na nuda do Beckova??
Je tam aj miesto, kde sa stretávajú muži?
Ktorý pár chodieva na nudapláž Beckov?
Aj my tam budeme chodiť..nech už je leto..
Uz nech je leto. Je tam super.
Presne tak je tam super mam odtiaľ veľa super zážitkov a spoznal som tam x super ludi
Ľudia kedy sa chystáte na prvé tohtoročné nahotenie?
Tiez sa chystam konecne na nahe opalovanie snad uz bude teplo a pride leto
Ahojte pôjde sa niekto zajtra okolo štvrtej splniť? Napíšte keď tak spravu
Ahojte už chodíte do Beckova na pláž? Rozmýšľam ze by som tam skočil tento týždeň.
Dnes idem od rána.. Pred ktorým Parom sa vystriekam? Napiste
A da sa tam vobec dostat autom? Vraj od beckova pred nadjazdom postavili druzstevnici rampu. Tak ze teraz iba tou zlou cestou od Noveho Mesta?
Caute, nie je tam vela blata po povodniach? Da sa tam pohode lezat? Dik
Ahojte. Chystá sa zajtra žena, pár na nuda??
Ahojte tento piatok okolo 14:00 niekto na spoločné nuda opaľovanie píšte správu
NIekto dnes ku komu by som sa mohol pridat?
Isiel by som pozriet keby dakto normalny chce. Zena par pripadne muz.
Zajtra taky tak. Minulý rok tam bolo celkom fajn
Je tam teraz niekto ? Je tam veľa ľudí ?
Ahojte dnes 15:00 budem v Beckov pri Váhu kľudne sa príhovor spoločnosť je vítaná
XY ľudí stretávam pri Váhu a nikto sa neprihovori len potajme ocumujete a honite
Mozno sa nikto neprihovori lebo nevie ci bude odmietnuty alebo nie moze tam byt hockto a je otazne ci mu bude vynadane ked sa prihovori alebo bude pochopeny to je podla mna ten hlavny problem preto osobne by som navrhoval oznacit sa napriklad modra stuha na ruke a kazdemu by bolo jasne ze je to clovek z amaterov :)
Nápad úplne super budem praktizovat
Ku ktorému páru sa môžem dnes pridať? Rad sa poukazujem. Môžete sledovať ako sa vyhonim atď..
Zajtra niekto na nuda Beckov? Okolo 12.00? Pis spravu
Ahojte nejaký partaci na opaľovanie v Beckove na túto sezónu??
Ahoj Prosím lokacij kde nuda pláž
Dnes tu nikoho ešte asi zima každému 😂🤗
Ahojte a vy chodíte často do Beckova?
Príspevok bol zmazaný.
Miesto si musíš nájsť sám - zamysli sa - keď ti sem niekto napíše, že tam a tam je také miestečko, tak tam máš hneď zástupy chlapov...A keď také miesto nájdeš, poradíš ho niekomu s rizikom, že to roztrúbi po amatéroch?
Ahojte, hladam spolocnost na opalovanie na 15.6 v doobednych hodinach ... ked tak napiste spravu
Beckov nudaplaž dnes okolo 13 ?
Ahoj ja téz chcem opaľovať píšy kde
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahojte to nikto nehlada spolocnost na opalovanie? Napis spravu dohodneme sa
Kto pride a prida sa teraz. Je tu super!!!
Mňa by zaujímalo kade tam chodíte,kedysi sa dalo v dedine hneď doľava cez most ale je tam tuším rampa a značka.
Veď rampa tam stále je a je to asi kilometer k vode a kde chodievajú ľudia dnes bolo pár áut ľudí nič moc
Jo díki. Ja len že tam občas vidieva auta a vraj je nejaká iná cesta naokolo. Asi vezmem kolobežku na výlet a opáliť sa dole
Aký je tam teraz pristúp ? Dá sa ísť cez nove mesto okolo kempu z tej strany ? Je tam dobrá cesta ? Dnes by som vybehol
Pridi aj ja tam budem od 11 00
Bude dnes niekto na nude v Beckove ? Alebo tam niekto je ?
Zatiaľ čo vy, "amatéri" vypisujete kde, kedy, kto, čo, či tam niekto bude a podobné nezmysly *49*, my "neamatéri" trtkáme, držím vám palce... *21**3**52*
Neviete kade sa da prejst cez dedinu k vode? Pri druzstve vraj je rampa.
Zajtra doobeda chceme skocit.
hned na zaciatku beckova odbocit dolava k druzstvu. pred druzstvom doprava a rovno až k stopke. pri stopke dolava, az prejdes pod dialnicou. potom k násypu. pod nasypom vlavo a rovno asi 700 m.
A nedavaju tam pokuty policajti ?? Čí to len keď ideš okolo družstva ponad diaľnicu ?
Pokial som pocul je tam zaknuta rampa a neda sa prejst. Preto sa pytam na inu cestu.
To som aj ja videl ale že sa niekde inak prejsť ..bývajú tam auta priamo pri vode
Hľadám spoločnosť na opaľovanie tento piatok doobeda
Zajtra nejaká žena do obedu na opaľovanie a pokec ? Na veku a vzhľade nezalezi len spríjemniť čas fajn pokecom keď tak správu ahoj
Dnes ide niekto ????????????????
zajtra po 15:30, pride niekto?
Som bol tam je nádherný pláž 👍🔥
Ide sa dnes niekto prejsť na Zelenú vodu k Váhu?
Hľadám si tu kamošku, ktorá má rada nahotu a chce sa so mnou chodiť nahá opaľovať keď bude teplo … kľudne do Beckova na nudaplaz alebo aj inde …. Nájde sa tu taká príjemná zena pre mna ?
Vo fóre sa to priam hemží ženami, ktoré priam prahnú po tom, aby sa nahé išli opaľovať priamo s tebou. Čo tak zoznamka? Tam si neskúšal?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Chces tam pri opalovani pofajcit moj hruby kar?
Ahojte teraz kto chodí na honku na nuda pláž?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Kedy tam chodíš v dámskom koľko tam chodí v dámskom
Kto sa dnes ide poprechadzat okolo13,00 - 15,00 k Vahu?
Ahojte amateri bol uz niekto z vas relaxovat v Beckove? Je vsetko postarom alebo nastali nejake zmeny (najmä pristup k jazeru)
Ahojte chcem sa spýtať či sa dá ísť teda na tu nudapalz v Beckove … lebo zevraj to tam už niekto stráži ?
Nudaplaz ako bolo je zábrana súkromné je teraz posunutá o kúsok ďalej žiaľ je to menší priestor čiže aj menej ludi sa zmestí
Bude sa niekto v piatok doobeda slniť v Beckove? (upravené)
Ahojte, je tu pár čo chodí na nuda na zelenej vode. Už sme dávnejšie neboli ale išli by sme radi znovu. Noci už sú teplejšie tak aj voda bude už lepšie na tom. Trochu pokecať o amatéroch.
Podte do Beckova ale ku mne na chatu oproti hradu, v piatok do soboty vsetko mám pohodlie komfort solárne sprchy daleko lepsie ako na Zel, vode,stací sa dohodnúť ,oslavujem meniny Jána!!
Vďaka za ponuku ale mi máme radi pláž, nuda pláž.
u mna mozte chodit nahí po celom ohradenom pozemku s plotom +zivý plot ako na nudaplázi
Ja rad chodím k Váhu tam sa dá aj niečo zazit😄
Kde pri Váhu sa dá niečo zažiť?
ide dnes poobede na prechadzku a...?
Ahoj to je kde?,.........................
uz som písal ,ze u mna na chate oproti hradu Beckov
môzm staci sa dohodnuť relevantne ziadné bla bláe aj na nuda nedaleko ziadné blá ,blá
Bi som prišiel sa pokúsiť ak to ide
Zdravím, chatu máš priamo v obci a kedy tam je možné prísť?
to je vec dohody ale relevantne a zodpovedne ,ziadné blá blá
Ahoj aj si zase ujete na plazí? Dá sa na vás aj pozerať ako sexsujete?
S kým by som dnes poobede vybehol do Beckova na nudaplaz? Rad by som našiel pár alebo ženu na príjemný pokec …. Kto sa dnes chystá ?
Funguje to tam ešte? Naposledy tam bola nejaká maringotka a zákazové tabule súkromný pozemok .
Teraz funguje nuda len na malom jazere pretože to tam okupujú rybári ktorí to tam majú údajne prenajaté a na malom jazere je jediné dobré miesto ktoré okupujú skalný nudisti a odhánajú ostatných ako by im to patrilo a chovajú sa v princípe rovnako ako tí rybári
Na tom poslednom na kraji tam sa da aj niečo zažiť?
MM - ide dnes niekto poobede pozriet?
teraz je zima cez leto tam chodim honit
nejdem sa opalovat... idem obriet ci niekto nema pretlak
Chodi sa k tomu druhemu jazeru? Mozmo by som aj skusil nechat si zasunut diskretne. Da sa aj to tam?