Příběh kurtizány - Vytrestání Tomase

16.7.2020 Autor: Netty1 9 komentárov

V prvním příběhu matka vypráví Kateřině čím byla a co zažila než potkala jejího otce. V druhém díle se Kateřina učí na Tomášovi, jak uspokojit potřeby muže za pomoci rukou a pusy. Ve třetím díle Kateřina se seznámí s ministrem Rambertim. Se kterým zažívá své poprvé. Ve čtvrtém díle se Kateřina účastní svatby své přítelkyně. Cestou zpátky potká Tomáše jenž ji žádá o to, aby se mohl stát jejím otrokem. Kateřina se dostaví na oslavu hraběte Howarda, kde ji Lukas vyzve k básnickému souboji s jeho bratranec Francescem. Tím upoutá pozornost nejednoho šlechtice. Večer se věnuje hraběti Howardovi i přes jeho hendikep jelikož je upoutaný na vozíku kvůli dně. Kateřina dostává plno dopisů mezi nimi je i dopis od hraběte Baryho jenž je známý svou hrubostí k ženám. Nakonec se rozhodne s pozváním k němu souhlasit. Při příchodu hraběte připoutala k židli a začne mu říkat za jakých podmínek je ochotná se s nim scházet. Ve čtvrtém příběhu Kateřina trochu potrápí Baryho v jeho mučírně. V pátém příběhu Kateřina pluje s admirálem na moře. Ale nejde to podle jeho přání, jelikož ho navštíví Alex. Ten skončí připoutaný ke sloupu a pozoruje, jak si admirál s Kateřinou užívá. Alex taky nepřijde zkrátka než Kateřina odejde.

Pro Lukase asi to byl nesnesitelný pohled na mne a Alexe. Ale mohl si už zvyknout, že jsem velmi vytížená svými nápadníky. Tu a tam jsme se na nějaké společné akci potkali. Snažil se se mnou flirtovat a zlákat mě do své náruče. Čím víc odvolávám, tím víc po mne touží. Ale naše setkání na lodi mělo dohru. Druhý den večer došel před můj dům opilý a oznámil mi, že se bude ženit. Popřála jsem mu s klidným hlasem. Šťastné manželství a snad, že je to pro něj výhodné manželství, s kterým si upevní své postavení mezi ostatními šlechtici. Nazval mne "děvkou" a odešel. Jeho oznámení a slova zasáhly mé srdce velmi hluboko. Zhroutila jsem se s pláčem na postel. Chvíli trvalo než jsem se utišila. Jak mne matka učila kurtizána i když uvnitř pláče, bolí ji srdce, musí jít dál. Smát se, tančit, pobavit muže nedat na sobě nic znát.

Ráno jsem vyrazila na trh. Obchodníci mají dovést nové látky. A u jednoho z nich mám objednaný speciální dárek pro hraběte Howarda, jenž jeho nohy se začaly uzdravovat díky mé péči a mastiček. Procházím se, ale jako bez duše. Kdyby mne za rukáv nezatáhl asi šesti léty chlapeček. Podává mi dopis se slovy: „Toto vám posílá ten pán." Přitom ukáže na druhou stranu tržiště tam Bary. Příjmu psaní a chlapci dám penízek za jeho ochotu.Dopis si schovám. Vyřídím, co je třeba.

Cestou domů potkám Tomase. Pohledné mi do očí, ale vidí v nich jen tvrdost, jako by opovržení. Sklopí oči ani se nepokusí mne oslovit. Je si vědom svého provinění. Ale já se potřebuji na někom vybít. A srovnat vnitřní rovnováhu.
Přistoupím k němu. „Pojď jdeme ke mne. Potřebuji s tebou něco probrat." Myslela jsem, že nikdo nebude doma, ale spatřím tam Elizabeth nad knihou. „Proč nejsi na hodině tance?" „Učitel tance onemocněl." odpověděla. Tak jim byla zrušená, tak se rozhodla doma číst než půjde za kamarádkami. Tu mne napadne využít Tomase. Sestru jsem zanedbávala. Vím podle matčiných slov, že ji nejde valčík, valc a ještě jeden tanec.
„Tak konec lelkování! Tomas ti bude nápomocen při tanci, řekni mu, co potřebuješ dopilovat. Než půjdeš ke kamarádce, ráda bych se podívala na tvé pokroky."

S tím odcházím do knihovny. V domnění, že mi čtení pomůže od mých myšlenek. Vyberu si rozečtenou knihu. Tu si vzpomenu na dopis od Baryho. Dojdu pro něj a pohodlně se usadím do křesla a čtu :

Má dráha Paní, nikdy jsem si neuvědomil, že bych mohl se úplně bezmocně, oddat do jiných rukou. Byl jsem zvyklý poroučet a myslet jen na sebe. Ale díky Vám jsem si uvědomil, že bych byl schopný i poslouchat a plnit Vaše přání a touhy. Velmi mne uspokojovaly doteky Vašich jemných rukou. Trest jsem si zasloužil. Až nyní si uvědomuji, co jsem prováděl ženám bez jejich svobodné vůle. Dlouho do noci jsem nemohl spát, pořád se mi v hlavě přemítal zážitkem s Vámi. Když jsem Vás viděl na palubě srdce se mi zastavilo, ale zároveň jsem pocítil žárlivost. Vím, že mi nepatříte. Ale budu rád za každou chvíli s Vámi. Váš pokorný služebník Bary.

Nějak se nedokáží soustředit na čtení. Mám plnou hlavu myšlenek. Na stole leží list papíru a brk. Začnu tedy psát příběh o dvou milencích jenž nemohou být spolu. O jeho zradě, kdy svou milou podvede a osud jim nepřeje být spolu. Na dveře zaklepe Tomas. „Dále." Vejde dovnitř a informuje mne, že je čas, aby Eli odešla. Spolu jdeme do místnosti, kde na nás čeká. Elizabeth je ve tvářích červená a září jako poupě pří rozpuku. Pustím hudbu a oba zaujmou předepsané postavení pro valčík. Nezdá se mi, že by sestře tanec nešel. Jde vidět, jak ji tanec dělá radost nebo je to přítomností Tomase. Hudba dohraje. Ještě se podívám na další dva tance, které spolu cvičili. Pochválím Elizabeth jak je šikovná. Pak doprovodíme Elizabeth ke dveřím.

Zůstáváme o samotě. „Tak co s tebou Tomasi? Dost jsem o tvém výstupu uvažovala. Vezmu tě do mých služeb, ale jestli se bude opakovat to, co jsi předvedl, tak tě čekají horší věci než co zažiješ dneska." Po těch slovech odcházím nahoru do mučírny ani se neohlédnu jestli mne následuješ.

Odemykám dveře. Jako správný sub si hned u nich klekneš, aniž bych ti to řekla, skloníš hlavu. Vypadá to jako by ho již někdo cvičil. „Tak co s tebou provedu? No ale v oblečení to nepůjde. Svlékni se a jdi ke kříži!" Učiníš tak bez prodlení. Připoutám ho, ale jen ruce, nohy má volné. Ze zásuvky vyndám peříčko. Velmi jemně jim projíždím po celém jeho těle. Kde zjistím, že ho to lechtá, se záměrně na dané místo vracím. Odložím jej. Jeho erekce je již zjevná. Chvíli se bavím tím to pohledem. Přitisknu se k němu celým tělem, aby cítil mé ztvrdlé bradavky, můj dech na jeho šiji. Tím, že mám delší už nehty ho začnu jemně škrábat. Líbí se mi mapy, co za sebou zanechávají. Z jeho úst se line zvuk vzdechů uspokojení. Z jiné poličky vyndám košíček s kolíčky. Dva připnu na jeho bradavky. Několik na jeho varlata, kdy trochu jeho kůžičku natáhnu, aby se lépe připínaly. Po prvních dvou se snaží uhnout pánví. Upozorním ho, že pokud sebou bude cukat bude jich víc a bude je mít delší dobu. Už se ozývá sem tam jen syknutí, ale jak bolestivé tak i slastí. Poslední dva mu připnu na předkožku. Odstoupím od něj, prohlédnu si své dílo. Pustím smyslnou hudbu a za pomocí jejich tónu se svlékám a tančím. Upoutám jeho pozornost. Teď nevím jestli se smí dívat nebo sklopit hlavu. „Koukej se tohle je představení pro tebe."

Když jsem úplně nahá, začínám se hladit po celém těle. Lehce se tahat za bradavky, mačkat si prsa. Pravou rukou zajedu na poštěváček a prsty po něm kroužit. Sem tam je olíznu, aby lépe třely. Sem tam druhou rukou zajedu dovnitř jeskyňky. Dost u toho vzdychám, ty jen fascinovaně koukáš se zatajeným dechem. Někdy zapomeneš se nadechnout. Místa s kolíčky na tvém těle začínají se červenat, jak se neprokrvují. Proto urychlím své představení. Po krátké chvíli se udělám. Velmi jemně sundávám kolíčky z tvého penisu, ale o těch na bradavkách totéž nemohu říct. Ty velmi rychle strhnu aniž bych je otevřela. Strhnu i pár tvých chloupků. Jen syčíš bolestí. V koutku očí se ti objevují slzy. Uvolním tvé ruce z pout. Únavou je svěsíš dolů a padneš na kolena. Políbíš mé nohy.

Přiměji ho přesunout se do postele. Na stolku mám masážní olej. Natřu ho tím a masíruji na prsou, ramenou, břichu, nohách. Vrní jako kotě. Záměrně se, ale vyhýbám jeho penisu. Ten si nechávám naposledy. Tím jak je natřený dost klouže. Stačila by jen chvilinka a stříkal by. Což mu dnes nechci dopřát jako trest za jeho chování při posledním setkání.
Podám mu olej se slovy:„Teď je řada na mne." Ochotně se svého úkolu ujmeš. Dělá ti dobře se dotýkat mého těla.Po nabažení a uvolnění mých svalů, tě posílám ať se oblékneš. Na sebe hodím jen župan a doprovodím tě se slovy: „Každé ráno kolem 9 budeš čekat u vchodových dveří. Jestli na tebe budu mít úkol já, matka nebo Elizabeth. Dokud ti nedovolím nesmíš si udělat dobře."

Čas utekl velmi rychle. Je to měsíc, co mi Lukas oznámil, že se bude ženit. Dnes nadešel jeho velký den. Kdykoliv jsme se potkali mne přehlížel, jako bych byla duch. Svatební průvod jel po řece na loďkách. Já stojím na mostě v nejvyšším bodu. Oblečená jsem v tmavých barvách. Uvažovala jsem přímo o černém oděvu, ale to bych mu ukázala, jak moc mi na něm záleží. Na zástup se dívám se vztyčenou hlavou. Novomanželům to sluší jen jde na nich vidět, že je to sňatek z rozumu. A mé srdce je jako sklo na střepy rozbité.

Hlasovanie

Komentáre užívateľov

Pre pridanie komentára sa prosím prihláste.

Troufnu si konstatovat, že není absolutně co dodat, snad jen všem vřele doporučuji zavřít své oči, pohodlně se uvelebít, uvolnit se, odložit vše přebytečné ze svého těla a začněte pomalu snít, přehrávat si vzrušující příběh každý ve své vlastní hlavní rolí .....
Hmmm..... , no není to nádhera :-) !?
Šikulka
Vždycky mě skvělé naladíš...
Jsi čím dál lepsi
Moc pěkně to pokračuje,moc skvostné čteni.Vždy jednim dechem.Pokračuj Petr
Opravdu velmi nádherně napsáno, těšíme se na pokračování.
Díky, pokračuj, už se těším
Mooc hezke cteni a tesim se na dalsi 🌷🌷🌷
Vždy se těším na další čtení.....a čte se to jedním dechem. Děkujeme *18*
Opět překrásný vzrušující příběh. Moc se těším na pokračování.