Zvrhlé království - Prequel

16.7.2020 Autor: Erichard 11 komentárov

Probudily jej mlaskavé zvuky. Oči měl stále zavřené, když si začal pozvolna uvědomovat velice libé pocity ve svém rozkroku. Rty se mu zkřivily ve spokojeném úsměvu, protože si byl moc dobře vědom, co je zdrojem jeho rozkoše. To jeho služebná poctivě plnila svou práci, Měla za úkol jej každé ráno probudit a uvítat do nového dne za pomocí svojí pusinky. Stále měl oči zavřené, aby si mohl svůj budíček pořádně vychutnat. Pod náporem jejího jazyku útočícího na jeho uzdičku a žalud hlasitě heknul a poslepu nahmatal její hlavu. Pevně sevřel její vlasy do své dlaně a téměř vší silou zatlačil její hlavu směrem dolů, čímž vklouzl do jejího hrdla až nadoraz, zatímco její rty se obemkly kolem samotného kořenu. Ozvalo se tiché dávení, které si vždy tolik vychutnával. První dny ve službě služka z jeho nemilosrdných výpadů omdlívala, ale velice rychle si zvykla. V tomhle povolání se jeden snadno odnaučí dávivému reflexu. Několikrát zlehka z jejích úst vyklouzl, jen aby žaludem tvrdě vyrazil vstříc hlubinám jejího krčku. Znovu hlasitě zavzdychal, tentokrát nad tím jak začal jeho penis pulzovat erupcemi rozkoše. Donutil ji vypít jeho výrony do poslední kapky a teprve poté jí propustil ze svého sevření a nechal jí, ať popadne dech. Konečně otevřel oči a naskytl se mu na tvář skropenou několika slzami, které na její tváři vyvolalo to bezostyšné mrdání její tlamičky. Spokojeně se usmál nad tím výhledem, vyhoupl se na nohy a nadbytek jejích slin, které se zachytily na jeho mužství, si otřel do její již poslušně nastavené tváře.
"Dobré ráno, Pane." zašeptala trochu přiškrceným hlasem. To už jí ale nevěnoval pozornost. Uhasil svou ranní erekci a tak přes sebe pouze přehodil hedvábný plášť, uvázal si jej šňůrou v pase a zamířil do vedlejší místnosti.

Už na něj čekala snídaně. Dneska měla podobu drobounké brunetky, jejíž obnažené tělo bylo posázeno kousky ovoce a bylo zdobené šlehačkou. Mezi rtíky měla umístěnou jahůdku. Nohy měla doširoka roztažené a v rozkroku měla pečlivě umístěný čokoládový dort. Začal u jahody, kterou si ukradl majetnickým a bezohledným polibkem. Svým jazykem se podělil o kousek ovoce, které jí přímo nechal vklouznout do úst. Chvilku slíbával šťávu z jejích rtů a hrál si s jejím jazýčkem, než jej omrzel. Rovnou se přesunul k jejím prsům, ze kterých ústy pochytal maliny. Schválně přitom nechal své zuby, ať na její pokožce zanechají rudě se rýsující stopy. Náhle místností zazněl výkřik, který se jeho původkyně snažila jen velice špatně potlačit. Nad tím zvukem se slastně pousmál.
"Promiň. Byla tak růžová, že jsem si ji spletl s malinou," ještě jednou s krutým potěšením hryzl její bradavku, která dívku pravděpodobně bude po téhle péči bolet ještě pár dnů. Teprve pak pokračoval k bříšku. Z pupíku vysál bílé víno, které měla nalité v prohlubni, a o chvilku později už hodoval na čokoládovém dortíku. Ten byl umístěný tak důkladně, že jeho podstatná část byla poznamenaná vůní i chutí jejího lůna. Zbytky čokoládové pěny přitom pečlivě slízal z jejího poštěváčku. Když se dostatečně nasytil, tak si snídani prodloužil druhým chodem spočívajícím v náruživém kmitání jazykem hluboko v její pochvě. Zapojil i své prsty a trýznil jí takto dost dlouho. Nechával jí na pokraji samotného orgasmu a pak se bez varování narovnal. V jejích očích bylo vidět čiré zoufalství nad touhou se udělat. Její náruživost jej vyprovokovala. Vrátil se do své ložnice a přinesl si do jídelny pás cudnosti. Tenhle model měl výstupek v místě, kde měl být připnutý k rozkroku. Ten se při nasazení zanořil do její štěrbinky. Zatímco jí ho připínal ani na chvíli nespouštěl pohled z její vyděšené tváře.
"Za měsíc si můžeš přijít pro klíč a pro orgasmus," zašeptal jí přímo do ouška, ale to už bez ohlédnutí kráčel ke dveřím. Z jejího zmučeného zasténání cítil, jak dole zase tvrdne. Ve chvíli, kdy se vzdálil z jejího dohledu, tak klíč s přímo ďábelským úsměvem zahodil.

Chystal se, že se projde zahradou, ale teprve teď si uvědomil, že jej čeká svatba. Trochu se při té vyhlídce zamračil. Byl to politický sňatek, který domluvil se svým dlouholetým spojencem, aby ještě více upevnil vztahy jejich dvou zemí. Jenže jeho budoucí manželka byla naivní a cudná. Což by nebylo tak hrozné, ale byl tu ještě jeden podstatný detail. Byla panna. Věděl, že s ní budou problémy. Naučit jí zdejší způsoby bude náročné. Sice se těšil, až jí zkazí, ale už jen pouhá myšlenka na tu práci s tím spojenou jej vyčerpávala. Obyvatelé tohoto království naplno přijali svou sexualitu a koncept studu zde byl dokonale vymýcen. Sex se stal každodenní součástí zdejšího života a to způsobem, který by kohokoliv mimo zdejší hranice přinejmenším šokoval. Páry souložící za denního světla přímo na náměstí nebyl neobvyklý pohled, i když tyhle veřejné ukázky promiskuity byly pouze špičkou ledovce. Mnohem zajímavější věci se děly za zavřenými dveřmi.

Jeho příprava na svatbu spočívala v tom, že nehybně seděl ve svém trůně a nechal jednu ze svých kurtizán, ať se sama napichuje na jeho přirození. Přijal jednu audienci, ale mnohem více vnímal steny dobře vyvinuté ženy, které k němu stála vytočená zády a náruživě dorážela zadečkem do jeho klína. Bylo vidět, že si svou práci náležitě užívá. Proč taky ne. Pozice královy kurtizány byla jedno z nejprestižnějších povolání, které obdržely pouze ty nenadějnější adeptky z univerzity rozkoše. Ideální místo pro mladé ambiciózní dívky.
"Zasuň si ho do análu a přitvrď," sykl mezi rty a ona se okamžitě ujala plnění jeho rozkazu. Byla nahá, ale přesto si sundala náušnice v podobě lahviček. Jejich obsahem si pokapala ruce a namazala s ním jeho mužství, které díky tomu, že nyní bylo krásně kluzké. Velice hladce vniklo do její úzké kakaové dírky. Tedy hladce v rámci mezí. Jeho mužství bylo tak mohutné, že anál se nikdy nevyhnul bez bolesti. Z úst mu unikl nezřetelný vzdech. Byl zvyklý své vzrušení nedávat najevo, protože během audiencí souložil často.
"Dobrá. Pověřím někoho, ať to prošetří," oznámil obchodníkovi přezíravě, když si vyslechl jeho stížnost na to, že mu jeho dodávku zboží, v podobě čerstvých sexuálních otrokyň, někdo přes večer přefiknul. Pak už si pevně zkousnul rty, protože to neustávající pohlcování jeho chlouby nenasytnou dírkou jej dovedlo už téměř na samotný práh ráje. Nedalo mu to, nahmátl oběma rukama její prsa, která sevřel tak, že na nich jistě jeho prsty zanechají modřiny a několikrát jí brutální silou vyšel vstříc. Pak ji konečně dovnitř napumpoval několik bohatých výronů semene. Hned vzápětí jí znuděně popadl za vlasy a smýkl s ní bokem, aby mu nepřekážela při sestupu z trůnu.
"Večer tě očekávám ve svých komnatách," téměř zašeptal, aniž by na ni byť jedinkrát pohlédl. Ani už si nepamatoval, jak vypadala v obličeji. Zato obě její dírky si pamatoval moc dobře. Teď už se ale neměl čas rozptylovat. Čekala jej přece svatba.

Královská svatba v této zemi, to byla skutečně bujará záležitost. Vždy tekla proudem spousta alkoholu, ale hlavně tělesných šťáv. Jenže kvůli jeho prudérní nevěstě musel podniknout pár opatření. Samozřejmě, že samotný obřad nijak pozměnit nemohl, ale hosté obdrželi jasné instrukce, aby se při oslavách nenechávali svými choutkami příliš strhnout. A tak, když předstoupil před kněze, byli všichni oblečení a spořádaně usazení na svých čestných místech. Sešla se zde nejvybranější společnost ze všech koutů království. Přirozeně s většinou s přítomných dam už měl král tu čest se poznat při mnohem méně formálních příležitostech, které zahrnovaly audience v jeho ložnici. To nakonec patřilo i pro pány, se kterými společnými silami zneužili nejednu děvku, či služebnou. Jeho samotného teď zakrýval pouze bohatě zdobený plášť, který mohl nechat snadno sklouznout ze svého těla, jak obřad kázal. To už začala hrát hudba a čestný průvod přiváděl nevěstu. Bylo vidět, že se nechává vést jen velice zdráhavě. Její svatební šat měl střih, který odhaloval celá prsa i rozkrok všem na odiv. Její tvář zkrápěly slzy hanby a ponížení. Nic z toho, co se dělo nedávalo smysl. Král nebyl ošklivý a při předchozím krátkém setkání jí přišel i sympatický. Jenže od té chvíle se vše zvrtlo. Slyšela dvorní dámy, jak se se závistí vyjadřují o ní, jakožto nové královně a jejím privilegiu jízdy na králově kládě. Netušila co to znamená, ale od té chvíle na ní padl tísnivý pocit, který dosáhl neúnosné hranice, když jí donutili si na sebe vzít ten oděv, ve kterém vypadala více jako laciná kurva, než jako nevěsta. A mělo být hůř. Dovlekli ji před oltář ke králi. Kněz začal klasickou řeč, která vyvolala dojem, že tohle přeci jen bude normální svatba. Jenže, pak se jeho slova začala stáčet směrem, který jí vyděsil.
"...a slibuješ, že královna bude vždy mít výhradní právo být uspokojena jako první a že její lůno bude každý den skrápěno ušlechtilým semenem?"
"Ano," zněla králova rozhodná odpověď.
"A ty slibuješ, že ho budeš ctít jako manžela, nedopustíš, aby jeho chtíč zůstal neukojen, a roztáhneš pro něj vždy nohy, abys do sebe pojmula jeho královské mužství nehledě na místě a čase?"
První odpověď, která jí napadla bylo ne. Samozřejmě, že ne. Tohle byla noční můra. Jenže otec na ní spoléhal. Tohle spojenectví mezi jejich královstvími bylo důležité. Jenže oči všech se na ni upíraly v očekávání a ona nebyla nervozitou schopna vydat ani hlásku. Nejraději by se rozeběhla pryč. Jenže to si všimla, že se k ní král naklání. Z jeho tváře ani na chvíli nezmizel úsměv a jeho hlas zněl dokonale uvolněně, když jí do ucha začal šeptat hrůzná slova.
"Jestli okamžitě neřekneš ano, tak dovolím, aby se každý z mých strážných na tobě vystřídal. A pak tě stejně to ano říct donutím, tak jako tak."
"Ano," kvíkla rychle, jak jí zaplavovala vlna děsu. Ten jeho pohled a hlas. Věřila, že by jí to provedl. A k tomu nádavkem mnohem horší věci. Cítila z něj, že by mu tím ve skutečnosti udělala radost, kdyby řekla ne.
"A nyní může nevěsta navléct ženichovi snubní prsten," zablekotal kněz, který poručil dvěma nedaleko stojícím strážným. Ti k nevěstě přistoupili a nevybíravě jí srazili na kolena. Král mezitím z kapsy vytáhl zlatý kroužek.
"Otevři pusu. Hned!" z jeho chování se vytratila veškerá laskavost. Už byla skoro jeho a on s ní nehodlal ztrácet o moc déle času. Když jej poslechla, tak jí kroužek dal do úst, tak aby jí je držel roztažená. Nechal svůj plášť spadnout na zem a tak se před ní ocitl nahý a s mužstvím pozvolna nabývajícím na velikosti a tvrdosti. Uchopil princeznu, budoucí královnu, pevně za hlavu a zasunul jí své mužství do úst tak, že se na něj kroužek začal navlékat. Prvně jím prostrčil žalud a pak následoval i zbytek. Cítil, jak se u dívky dostavuje ke slovu dávící reflex, ale zvyklost žádala, aby kroužek dosedl až na kořen a tak jí násilím tlačil svou chloubu stále hlouběji do hrdla. Když bylo dokonáno, tak jeho ptáka opouštějícího její ústa následovala i hustá spleť slin a doprovázel jej kašel nebohé dívky.
"Teď je na řadě ženich."
Z polštářku, který svíral jeho svědek, sňal zlatý obojek, který princezně, stále lapající po dechu, připnul na krk.
"Tímto vás prohlašuji za muže a ženu. Nyní můžete zpečetit svůj svazek."
Ještě než ta slova dozněla, už král princeznu surově vyzvedl na nohy, jen aby jí ruku přitlačil na záda a donutil jí předklonit se směrem ke svatebním hostům. Její ňadra se při tom povážlivě zhoupla. Střih svatebních šatů mu odhalil při předklonu zadeček a spolu s ním i umožnil přístup k její jeskyňce. Neváhal ani na chvíli a zezadu do ní pronikl. Hlasitě se rozesmál, když spatřil rudou tekutinu skrápějící jeho nádobíčko. Ještě před chvílí to byla panna. Teď už ne. Snažila se mu vysmeknout, ale jedno brutální stisknutí jejích stojících bradavek stačilo jako názorná ukázka toho, že útěk není zase tak dobrý nápad.
"Tak na co čekáte? Nevěsta čeká na svou sprchu," se smíchem vyzval mužské hosty, kteří už se začali svlékat. Mnuli si při tom v rukách svá tvrdnoucí přirození a ženská část hostů si přiklekla a ochotně jim pomáhala. Princezna se zmohla jen na tiché kňourání a občasný výkřik. Křiku však nechala, když si všimla, že muži si při tom začali ještě divočeji třít své ptáky. Dlouho jí to ale nezůstala, protože náhle pocítila, jak se jí královy prsty derou přímo do zadečku. Při tom nevybíravém doteku se začala znova z plna hrdla dožadovat o pomoc. Do jejích doširoka otevřených úst dopadla první sprška semene. Druhá ji přistála přímo do očí. Nemohla tomu uvěřit. Tohle nemohla být pravda. Ocitla se v naprostém blázinci. Nevěřícně si opakovala, že se jí to zdá, zatímco jí skrápěly další a další výrony. Co bylo mnohem horší, vnímal nástup pocitu, jaký ještě dosud nezažila, a jí se to začínalo líbit. Zaplavila jí vlna pulzující rozkoše a ona slyšela, jak vzdychá slastí, i když jí připadalo, že ty zvuky vydává někdo cizí a ne ona. Pomalu se k ní začali dostavovat mdloby a vědomí se vykradlo někam pryč. Ale i dlouho po té se její tělo zmítalo pod něčími přírazy. Ta část jejího já, která zůstala ještě trochu při sobě, měla pocit, že se na ní vystřídali všichni svatební hosté, ale jestli to byla pravda, si být jistá nemohla.

Hlasovanie

Komentáre užívateľov

Pre pridanie komentára sa prosím prihláste.

Velmi dobré čtení *24*✌️
Pěkně uchopené téma.
Jeden z nejlepsich autoru.. Vsechny tve povidky stoji za to.
Hodně vzrušující čtení. Jsem zvědavý jak to bude pokračovat
snad si autor neukosnul moc velké sousto... podobné příběhy bývají často pro tu potencionální obsáhlost buď nedopsány nebo naopak zkratkovitě utnuty. obojí by byla škoda. vypadá to moc dobře :-)
Hezké čtení bude pokračování....
Sice se těšil, až jí zkazí, ale už jen pouhá myšlenka na tu práci s tím spojenou jej vyčerpávala......*1**22*