Přivítání na statku

18.7.2020 Autor: erotickyspanking 11 komentárov

Přivítání na statku

Mladá studentka Barbora si jednu letní sezonu po semestru chtěla zpříjemnit brigádou na venkově a přivydělat si nějakou korunu. Vyhlédla si farmu v podhůří. Přijela odpoledne a seznámila se s majitelem. Když si vybalila věci v pokoji, nabídl ji domácí Roman kávu. Přijala, byla chutná, po chvíli ale...
Malátná se pozvolna probírala a cítila, že spala dlouho a je již notnou dobu tma. Rozhlížela se pomalu v šeru a rozpoznávala, že leží zcela nahá na slámě v boxu pro koně. Něco ji na krku trochu škrtilo a nahmatala tlustý obojek se zámkem, na kterém byla řetězem přivázána ke zdi.
Vyděsilo ji to a začala tlumeně křičet. Po chvilce se v maštali rozsvítilo a uslyšela známý hlas: "A kdopak se nám tu probudil?" Ano, byl to on, přišel majitel. "Teď bych ti radil, buď pěkně poslušná, jestli to nechceš vážně schytat!" pronesl.
Ukázal rukou na stočený dlouhý honácký bič a jen prstem tiše pohrozil. Barboře bylo jasné, co by následovalo v případě neuposlechnutí a věděla též, že by se nikoho nedovolala. Roman ji svázal ruce za zády a nasadil na hlavu speciálně upravenou ohlávku a navíc do pusy vložil a utáhl gumové udidlo, aby si nevylámala svoje krásné bílé zuby. Odemkl zámek a sundal ji řetěz, ale připnul ji karabinou na vodící lonž pro koně.
"Tak a teď se půjdeme provětrat" smál se. Barbora si nemohla nevšimnout, že si Roman vzal do ruky dlouhý drezůrní bič. Vyšli ven na loučku a svítil Měsíc, tráva chladila na chodidla. "Nyní si zaběháš dokola!" a švihl s vervou Barboru po zadku až tlumeně zasténala. Pochopila, co se po ní žádá a pokorně běhala. Když zpomalovala, nebo i jen tak pro své pobavení, ji Roman občas počastoval mocným mrsknutím.
Když byla celá zadýchaná a spocená, uznal její "majitel", že to stačí a odvlekl ji zpět do stájí a znovu připoutal zámkem k řetězu. Začal ji sušit a hřebelcovat senem. Byla cítit potem i vůní sena. Sundal jí ohlávku i udidlo. Barbora se rozplakala a nevěděla, co ji čeká dál. Roman ji k jejímu údivu podhladil po tváři a sdělil: "Mám na tebe chuť klisničko!"
Sundal si kalhoty a trenky, vyskočil před ní naběhlý úd. "Kuř mi ho!!" přikázal a trhl řetězem, aby si klekla. Barbora poslechla a začala roztřesená orálně uspokojovat jeho penis. Měla stále ruce svázané za zády, tak se činila jen svými ústy. Po chvíli ji Roman zatáhl za vlasy a přehodil na balík slámy. Ležela na zádech a nohy ji Roman roztáhl a dal si je na ramena. Vrazil ocas do její kundičky a začal tvrdě přirážet. Zanedlouho se do její štěrbinky vystříkal. Vysunul ho a nechal ji být. Barbora se poté vyčerpáním a rozrušením sesunula dolů. Roman se mezitím oblékl a z kapsy vyndal kostku cukru a nabídl ji z dlaně k ústům Barbory se slovy: "Poslušná klisnička, tumáš odměnu."

Hlasovanie

Komentáre užívateľov

Pre pridanie komentára sa prosím prihláste.

Mlady muzi, musim s tebou ve vsem souhlasit ....
Kedy bude pokračovanie prosím
Každý má nějaké erotické představy. Ruku na srdce, kdo z vás si nikdy nepředstavoval nějakou perverzní prasárnu za hranou? Jedna věc je fantazie, druhá realita.
Naprosto souhlasím s milým mladým mužem pode mnou.

Mně se povídka naopak líbí, vymyká se průměru *24* (lecktere povídky ani nedoctu protože jsou nudné)
Chystá se tu lynč??... Nehodlám tu rozporovat nebo obhajovat literární kvality a duševní zdraví autora. Nicméně, zaráží mě místní pokrytectví. Minulý týden tu regulérně duševně chorá osoba vydala povídku, ve které její alterego vzrušovalo bodat nožem do své mužské svázané oběti a ve finále mu uříznout penis. Přesto se nikdo nedovolával ani prokurátora, ale ani odpovědnosti admina.

Tématika s víceméně "kontrolovaným" zneužitím (zneužití, které oběť ve zdraví přežije) je tady na amíkách naopak celkem běžná. Po úspěchu pohádky o několka odstínech šedi možná i dominatní. Já osobně bych musel být zavřený za katrem už dávno. Místo trapných uspávacích prášků zneužívám ženy a dívky za pomoci daleko zákeřnějších, sofistikovanějších nástrojů. Jako je kouzlo osobnosti, lišácké úsměvy, upřený pohled do očí, a sladké nebo i méně sladké řečičky.

Nepochybuji o tom, že kdyby byla tahle povídka vydaná pod renomovaným ženským nickem, a hlavní role by se ujala perverzní statkářka a submisivní mladý brigádník, vyšvihla by se rázem mezi přední příčky zdejšího žebříčku oblíbenosti a autorku by zaplavily jen kladné komentáře. Na prokurátora nebo Bohnice by si zaručeně nikdo ani nevzpomněl... *18*
Nechej se vyšetřit. Takovou kokotinu napsat by měl být trestný čin.
Slátanina? Píčovina.
bože,to je slátanina!