Na cesty jedině vlakem.

6.8.2020 Autor: HromovyVladce 17 komentárov

Před několika lety – o letních prázdninách – jsem podnikl výlet vlakem do Lokte. Jako obyčejně jsem podřimoval a nechal se svírat nekomfortem kupéčkovejch sedaček a odérem zapařenejch spolucestujících. Zrovna když se mi před očima začal rýsovat sen, ve kterým jsem už minimálně po stý hobloval mou starou bytnou, vyzvala mě průvodčí, abych jí předložil lístek. Byla mladá a atraktivní, ale ve tváři nezdolně vtíravá. Neochotně jsem se natáhl a nechtě se při tom dotkl hřbetu její ruky. Ucukla a s odporem štípla lístek. Nelíbila se mi tahle konfrontační řeč těla.

V tu chvíli bylo rozhodnuto – tuhle odměřenou čubku musím zlomit. Počkal jsem si, až dojde na konec vagónu; tam, kde jsou hajzly a žádný čumilové. Popadl jsem svůj batoh a neslyšeně k ní přiběhl zezadu, abych jí jemně trefil loktem do zátylku. Nechtěl jsem, aby zcela ztratila vědomí, ale aby byla při smyslech, lehce omráčená. Když se jí konečně podlomila kolena, chytil jsem jí v podpaždí a zavlekl na záchod. Tam jsem si ji posadil na umyvadlo, zamkl dveře a z batohu vytáhl uměláka, kterýho pro všechny případy vozím všude s sebou. Netrvalo to dlouho a rejdil jsem jí tím nasliněným černým hovadem v její kundě. V důsledku úderu nebyla schopná výraznějšího sténání, ale její tělo reagovalo na základní fyziologický podněty – třásla se jí stehna, všude po těle měla husinu, a než nabyla plnýho vědomí, několikrát zcákala podlahu spolu s mýma botama a částí nohou.

Takhle jsem jí tam jako starou kurvu píchal dobrejch 20 minut, než plně přišla k sobě. Snad se i chtěla náznakem bránit, křičet a vymanit se z mých dominantních kleští, ale na to jsem ji tou dobou znal až příliš dobře; po tom, co se právě odehrálo, už drahnej čas lačnila jako svině po drbání. Nevím, jestli má doma impotenta nebo je jen přílíš náročná, ale jedno bylo jistý: tohle dobrodružství jsme si užili oba.

Na rozloučenou jsme si ani nedali pusu. Seskočila z umyvadla, natáhla si kalhotky, urovnala sukni a ledabyle vytřela toaleťákem tu zadělanou podlahu. Já to všechno sledoval přitisklej k záchodový míse a užíval si každej okamžik. Teprve teď na mě dolehla tíha svědomí a obav z toho, co se mnou bude, pokud si ta děvka někde pustí hubu na špacír. Ona na mě ale jen spiklenecky mrkla, omluvila se, že se musí rychle vrátit do práce, a letmo mi za kalhoty zastrčila svou vizitku s telefonním číslem.

Ještě večera toho dne jsem jí zavolal a omluvil se jí za svoje negalantní způsoby. Řekla mi, že právě takhle to chtěla, ale dosud jí to nikdo nebyl schopnej dát. Mluvili jsme spolu asi hodinu a celou dobu jsme se smáli tomu, k čemu mezi námi došlo. Dokonce jsme během hovoru došli k simultánnímu orgasmu. Ve stejným duchu jsme si volali a psali ještě další 3 dny, než mi nabídla, že bych k nim mohl přes léto nastoupit jako brigádník a kroutit směny s ní. Tou dobou držela řediteli, takže zařídit pro mě tuhle prácičku nebyl problém. Ochotně jsem její nabídku přijal a zbytek léta strávil v její nejtěsnější blízkosti.

Hlasovanie

Komentáre užívateľov

Pre pridanie komentára sa prosím prihláste.

Bud si z nas robis soufky alebo je to na psychiatriu a kriminal. Ak si robis soufky, tak je to len na psychiatriu. Neboj, uz pre takych magorov vyvijaju tabletky.
No co trocha fantazie, nikoho nezabije....... hlavně že byli oba na konci spokojený.....to je pravej už dlouho druhotnej účel sexu:)
@Serine no vida, nakonec z toho vyjdu jako ohleduplnej picák *24*
Před týdnem jsem po hooodně dlouhé době jela vlakem a zcela neuváženě tam vlezla na "záchod" . Nevím co bylo vodpornější, jestli ten totálně špinavej prostor, nebo rozměr toho prostoru a nebo ta, na zem, kapající voda tam někde z boku stěny, kdy se kapka při dopadu rozstříkla a na mou nohu přenesla ten kekel ze země.
Tam bych mohla šukat jedině umrtvená do zátylku *244*
Ouha... vidím známý nick, zběsile rozklikávám obsah, veeliká očekávání. Hm, hm... dost na hraně na to, aby to vyvolalo slušnou diskuzi, nebo ještě líp - neslušnou. Vážně zajímavý počin, milý vládče. Zaujala mě jedna věc, proč nenajdu všechno, cos doteď napsal, pěkně pohromadě u Tebe na profilu, v záložce povídky? První věc, kterou udělám, když mě text zaujme, že rozkliknu další práce autora. A v Tvém případě nemůžu. Hm?
Dostat holku tak, že ji praštíš? Za prvé je to v téhle podobě technicky nesmysl, ale hlavně, dost to vypovídá o tom, koho něco takového vůbec napadne. A docela jistě to není nic hezkého. No, ale hlavně že slovo "zna.ilnění" je tu zakázané...
@vanad1 bytná chodí sama, dobrovolně. Nakonec i proto si mě vybrala k sobě do bytu. Je to taková moje múza, která se mi zjevuje i ve snech. @peccator sám jsem popisovanou událost rozdejchával dost dlouho. Musel jsem se štípnout tolikrát, že jsem měl předloktí zřízený jak patnáctka v emo záchvěvu.
Pokud se tohle stalo, tak je to fakt zajímavý. Ale je to dost na hraně...
mě napadá jiná otázka - Proč jsi už dávno nedal bytný po zátilku a mohl jsi ju prcat místo snění
@vanad1 tobě se snad něco podobnýho nikdy nepřihodilo?