Budoucí společnost

10.9.2020 Autor: Erichard 9 komentárov

Byl to pozvolný proces, když se role mužů začala pomalu přenášet na ženy. Ty se pozvolna stávaly lovkyněmi a zaopatřovateli rodiny. Mezitím muži přicházeli o podstatu svého mužství a víru v sebe sama. Byli čím dál poddajnější, submisivnější a jejich sebevědomí s každou další generací klesalo. Dostávali se čím dál tím více do područí čím dál tím více krutějších a dominantnějších žen. Chyběl už jen kousek, aby se z mužů stalo to slabší pohlaví - podrobené pod nadvládou žen. Role by se historicky obrátily. Hrozil rozpad společnosti a tak osvícení vůdcové učinili rozhodnutí, které mělo nejen zachránit gendrovou dynamiku, ale navíc vrátit ženy na jejich historicky osvědčené a právoplatné místo - do role podřízené muži. V pátek třináctého dostali všichni mužští zaměstnanci právních institucí, soudů, policejních složek, armády a tajných služeb ve stejnou chvíli instrukce, které měly být splněny s okamžitou platností. Všechny ženy byly zbaveny svých práv, zajaty a odvedeny do speciálních nápravních zařízení.

Od té doby uběhlo padesát let. Kráčel po chodníku, zatímco jeho fenka spořádaně na vodítku kráčela po čtyřech před ním. Vtom si všiml souseda, který také venčil svou čubičku.
"Dobrý den, kolego. Máme to ale krásný den. Koukám, že jste si pořídil nové zvířátko. Co se stalo s tím starým?" obě čubky si mezitím začaly očichávat své zadečky, jak se na psy sluší a patří. Nutno poznamenat, že jejich nosánky ve skutečnosti směřovaly mnohem níže - až k tekoucím kundičkám, vyplněným vibračními vajíčky, které je většinu času udržovaly správně nadržené, zatímco z jejich zadečků čněly ocásky připevněné na análních kolících.
"Musel jsem jí vyměnit, protože mi odřekla sex. Věřil bys tomu? Říkám ti, že už nejsou, co bývaly. Začali jejich výcvik pořádně odbývat…" ušklíbl se jeho soused. Ještě chvíli spolu rozmlouvali a pak každý šel svou cestou.

Ještě chvíli jí venčil, než přišel domů. Vyjmul své čubce roubík, sundal psí ouška, vyndal kolík i vajíčko a pak jí odepnul vodítko. Ta se mu vděčně schoulila u nohou a pak se mu začala s tichým kňouráním chtivě dobývat do poklopce. Měla chtivě vyplazený jazyk a skoro se třásla, jak moc to chtěla. Neměl na ni momentálně úplně náladu, ale bylo mu jasné, že když se jí nebude věnovat, tak mu nedá pokoj. Nechal jí, ať mu rozepne opasek. Byla opravdu netrpělivá. Ještě ani nebyl pořádně tvrdý a už si jeho mužství začala cpát nenasytně do pusy. Lízala mu žalud i koule a u toho tiše kňourala. Bez okolků ji popadl za vlasy a začal jí do úst přirážet až po kořen. Trochu se při tom dávila a po tváři ji steklo několik slz. Nevypadalo to ale, že by jí to vadilo. Právě naopak. Oči protočila v sloup v blaženém výrazu. Na tohle byla celé roky cvičená. Mimo jiné. Pak jí poručil, ať zamíří ke křeslu, že si páníček potřebuje odpočinout.
Sundal si kalhoty, šáhl po ovladači a pustil si televizi. Poručil jí, ať se na něj nabodne. Stoupla si zády k němu, přiklekla si, rukou nahmatala jeho chloubu. Prvně nechala jeho žalud jen zlehka ochutnat vchod do její jeskyňky a pořádně jej smočila ve svojí šťávičce, která jí už plným proudem stékala po stehnech. Pak už konečně dosedla až po kořen. Chtivě se kolem něj stáhla, jako by se nemohla jeho ptáka nabažit. Pokrčila nohy a zapřela se o sedačku, aby na něm mohla rozverně jezdit a skákat, co jí síly stačily. Jeho lhostejnost rychle povolila a z jeho úst se také začaly linout vzdechy. Chytl jí pevně za bok a začal určovat tempo. Jak byla nucena přirážet pořád rychleji, kozy jí skákaly nahoru a dolů a její zadeček narážel na jeho klín. Náhle se jednou rukou natáhl pro její prso, bolestivě jej zmáčkl a přidržel si ji, zatímco jí pánví začal ve zběsilém tempu vycházet vstříc. Druhou rukou šáhl po jejím poštěváčku. Netrvalo dlouho a její horká šťáva zkropila jeho koule. To už nevydržel a začal uvnitř ní cákat. Poručil, ať si před něho klekne na čtyři a vyšpulí zadek. Poněkud roztřeseně jeho výraz splnila a on s pocitem zadostiučinění pozoroval, jak z ní ta nadílka vytéká a zkrápí jí stehna. Pak ji poslal na její vystlané místečko u jeho postele.

Rozhodl se, že si ještě udělá procházku o samotě. Na náměstí se sešel slušný dav mužů. Měli dovézt čerstvou dodávku ženských trestankyň, které se nějakým způsobem provinily vůči svému posvátnému údělu sloužit mužskému pokolení. Nahé je vyvedly z dodávky, dovedly je do samotného středu náměstí. Tam už byly do kruhu postavené pranýře. Byly natočené tak, aby ženy, co do nich byly uvězněny, směřovaly svými zadečky směrem ven z kruhu. Všichni spořádaně čekali na povel zákonodárců, ale jakmile zazněl signál, dav se doslova zbláznil a začal se přetahovat o to, kdo se k pranýřům dostane jako první. Netrvalo ani pár minut a dírky všech žen už přetékaly semenem. On sám se při tom pohledu trochu zašklebil. Představa, že se musí prodírat kalužemi spermatu, jen aby si na chvíli užil s roztahanou dírkou, se mu příliš nezamlouvala. Jenže jej dost vzrušil pohled na tváře těch žen s tvářemi zkřivenými bestiální a nepřirozenou rozkoší, očima protočenýma v sloup a jazyky vyplazenými, zatímco po tváři jím stékaly sliny a slzy. Rozhodl se uhasit chtíč a zamířil tedy do klubu "arkádových her".

Chlap v recepci vypadal poněkud zaměstnaně. Vypadalo to, že mu zrovna pod pult nainstalovali "pracovní motivátor". Na ty byly cvičeny ženy s neexistujícím dávicím reflexem. Ty byly následně připevněny do postroje na úrovni rozkroku zaměstnanců pracujících na pokladnách v lukrativnějších zaměstnáních. Ti pak mohli kdykoliv rozepnout poklopec a užívat si jejich hrdla dosytosti, aniž by se museli přestat věnovat zákazníkům. Tahle zjevně byla nová, protože bylo slyšet, jak se hlasitě dáví a lapá po dechu při výjimečných příležitostech, kdy jí bylo dopřáno nadechnutí. Když procházel kolem recepce všiml si, že už je nebohá dívka napůl v bezvědomí, zato zaměstnanec podniku vypadal, že se teprve rozehřívá.
Zamířil hlouběji do protáhlé haly plné arkád. To bylo poněkud přenesené označení, jelikož se jednalo o přístroje, ve kterých byly v různých polohách a oblečcích zapojené ženy. Stačilo vhodit pár drobáků a ženy následně z přístroje vyjely, připravené posloužit zákazníkovi. V řadách byly seřazeny podle velikosti poprsí i zadečků. Na tohle místo chodil rád, protože zde na hygienu svých hracích automatů velice dbali. Za zvuků pleskání, vzdechů i slastného křičení linoucí se od ostatních arkád přešel k jednomu z automatů. Naházel mince a vyjela mu žena s roubíkem v ústech. Byla oblečená do služtičkovského úboru, prsa měla odhalená a měla na nich připnuté skřipce. Nohy měla pevně připevněné až téměř u hlavy. Rozhodně byla dost ohebná. Vytáhl z kalhot svého ptáka, chvíli si s ním hrál, aby byl dost tvrdý a pak už jí ho nasměroval do kundičky. Spokojeně se ušklíbl, když ta žena začala hlasitě přes roubík huhlat a vrtět hlavou a doslova jej probodávala zoufalým pohledem, jako by jej prosila, ať to nedělá. Dotáhli to tady skutečně k dokonalosti. Bylo možné si zaplatit děvku v duševním rozpoložení přesně podle přání. Pravdou však bylo, že tenhke podnik ze zásady zaměstnával pouze nymfomanky, které pracovaly s nadšením a dobrovopně se nechávaly hypnotizovat a programovat.
Dneska měl chuť na trochu nedobrovolného sexu. Tvrdě přirazil. U toho jí odstranil skřipce z bradavek, aby jí mohl drtit bradavky on sám. Ty brzy následoval i roubík, aby mohl poslouchat její nářky.
"Proboha…prosím ne. Šíleně to bolí…pane…tohle je moje poprvé…já to tak nechtěla…slitujte se nade mnou…prosím. Hlavně se do mě neudělejte…" škemrala a skuhrala. Velce přesvědčvě.
A tak jí s hlasitým bušením pořádně vymrdal a celou dobu se jí vysmíval do obličeje. Ten zoufalý pohled, jaký mu věnovala, když cákal hluboko uvnitř ní, byl k nezaplacení. To naprosté zoufalství a vědomí, že mu nezabrání, aby jí navždy znesvětil…skutečně dokonalé. O to slastnější bylo, že se na jeho péru znenadání začala těsně stahovat, jak se udělala. Sperma si utřel do její tvářičky a zamířil k východu.

Svůj den zakončil ve speciální restauraci, kde téměř veškerý nábytek tvořily ženy. Kabát si pověsil na ženu, která měla ruce napřažené před sebou. Vždycky se divil, že je dokáže tak dlouho mít napřažené, ale zjevně pro tenhle účel byly speciálně šlechtěné. Ženy sloužící jako židle ležely na zádech, nohy přivázané k hrudníku a na nich byl připevněný sedák. Usadil se ke stolu, což byla žena na všech čtyřech se skleněnou tabulí připevněnou na zádech. Servírka, která byla oděná v úboru, který odhaloval obnažená prsa a rozkrok, mu donesla jídelníček a on si z něj vybral. Na ukrácení chvíle během čekání mu místo příboru byl donesen výběr hraček. Po chvíli váhání vzal vibrátor a zasunul jej do vyšpulené dírky ženy, které ležela pod ním a kundičku měla pod ním mezi jeho nohama. Než mu konečně donesli jeho objednávku, už bylo potřeba vytřít, jak jí divoce napichoval vibrátorem a mezitím její poštěváček ničil masážní hlavicí. Dívka samozřejmě nemohla řvát - měla roubík, aby v těchto situacích nerušila ostatní hosty.
Když se konečně dostal domů, byl naprosto vyčerpaný a hlavně vyšťavený. A tak rovnou zamířil do postele a zhroutil se do ní. Všiml si, že u jejího okraje klečí jeho čubka a kňučí. S tichým pobaveným povzdechem přikývl a pustil ji k sobě, aby se s ním mohla pomazlit. A tak usnul se spokojeným úsměvem se svojí čubičkou v náručí.

Hlasovanie

Komentáre užívateľov

Pre pridanie komentára sa prosím prihláste.

Nechápem sufražetky, ktorým to vadí *3* Môžete byť pokojné, stačí vymeniť pohlavia - teda dominantné budú ženy a hneď máte po probléme *3* K tomu totíž spejeme už mnoho rokov... (upravené)
Když se člověk oprostí od současných zažitých stereotipů o rovnosti pohlaví, což mi chvilku trvalo, tak je to hodně dobrý počtení *1*
Steelovou nečtu. Ale takhle nesním.
Autore, kašli na čtenáře se slabým žaludkem. Povídka dobrá, na udělání se dokonce dost dobrá. Pokud má někdo rad tyhletyty hry, ovšem. Nakonec ale, kdo chce romantiku ať radši čte Danielu Steelovou. Ne?
Vztek rozhodně nebylo záměr vyvolat O:) Spíše to mělo být malinkaté popíchnutí lidí, co tvrdí, že ztrácí svou "genderovou" roli ve společnosti :D
Jak píše @Laly, povídka je krásně napsaná, ale pocity při čtení....
Hustý! *3* pocity u čtení byli všelijaké... Až po pobouření a vlnu vzteku *3* .