Příběh kurtizány 14- nečekané odhalení

Lukas neochotně příjme malý dárek. Za odměnu chce Texe pohladit, ale ten cukne a jde ke mne. Lukas se zřejmě chce, co nejrychleji zbavit svého vězení, tak velmi rázným krokem odcházím ze sálu. Za ním pošlu Lindu, ať až vyjde ze dveří ji dá klícku. Během chvilky je zpátky u mých nohou a do kabelky mi dává vrácenou klícku i s klíči. Lukas na mne pouští dost zlý pohled, ale jde vidět i úleva.
Doprostřed sálu se postaví se sklenici v ruce hrabě. Začne lžičkou cinkat o ni, aby na sebe upoutal pozornost.
„Dámy a pánové blíží se závěr dnešního večera. Většinou bývá tradice, že se všichni za doprovodu ohňostroje odmaskuji. Ale dnes závěr tohoto plesu ukončíme aukci o polibek a tanec s dámami jenž souhlasily. Jestli odhalí svou totožnost je čistě na nich. Prosím respektujte to. Výtěžek půjde pro děti jenž nemají rodiče a jsou umístěny v sirotčinci. Prosím přesuňte se do zahrady, kde je již připravené pódium." Celá společnost se odebere tím směrem. Díky mé psí smečce nemá cenu se tlačit. Toho využije Lukas, chce se mnou mluvit, ale já ne. Což vycítí, jak Tex tak i Linda, oba začnou vrčet. V momentě kdy mne chce chytnout za ruku, aby mi zabránil v odchodu ho Tex kousne. Lukas sykne bolestí a stáhne ruku. „Uklidni si ty svoje bestie, chci jen s tebou mluvit." Posunkem ruky naznačím mé smečce, že odcházíme. O další pokus mne zastavit se nepokouší.

S hrabětem jsme domluveni, že mne bude dražit jako poslední.Všichni jsou již na místě. Pódium i parket jsou osvětleny loučemi. Všude plno květin. Na to, že už je večer je moc teplo. Je mi líto mých společníků, jim musí být ještě hůře.
„Jako první svolila dáma v kostýmu čarodějnice. Tak pánové kolik jste ochotni dát za poslední tanec?" Ozve se hlas hraběte jenž se rozhodl, že bude dnešní dražitel a nepověřil tím někoho jiného ho i když se tak vzdal možnosti také přihazovat. Čarodějnice se nakonec vydraží za 150 zlatých. Další je princezna ta má větší úspěch. Než na mne přijde řada, ještě se vydraží asi sedm dívek. Pak mne hrabě vyzve ať se dostavím na pódium. Než vylezu nahoru předám mu vodítko. „Tak pánové zde je závěr večera tato okouzlující kočička je poslední dámou. Doposud jste byli velmi štědří. Tak doufám, že nebudete šetři na téhle krásce." Jak jsem předpokládala aukce se účastní i Lukas. Předhání se s šaškem, Francescem, co by kocour v botách, admirálem co je za piráta, plus mi neznámý muž v masce mušketýra. Částka se již vyšplhala na 500 zlatých. Což Francesco vzdává. Admirál u částky 700. Šašek u 800. Lukas u 1000. Takže mne získal mušketýr. Dvorně mi podá ruku, abych nespadla ze schůdků a políbí ji.
„Dámy a pánové díky vaší štědrosti se vybralo na děti celkem 7000 zlatých. Velmi vám děkujeme. Nyní je čas na závěrečný tanec, posléze bude následovat ohňostroj."

Mušketýr mi nabídne rámě a odvede na parket. Tradičně závěrečným tancem je valčík, jen se mi zdá, že se ke mne dost tiskne. I přes kůži i látku jeho kostýmu cítím jeho vzrušení.
„Kateřino ani nevíte, jak jsem se na dnešní den těšil, až vás spatřím. Od naší cesty lodí pořád myslím, na to jak se s vámi setkat." Hlas, postavu, výšku má podobnou jako šašek. Velmi pomalu mi dochází, že jsem si Alexe spletla úplně s někým jiným. Alexe se nemohu zeptat a ani šaška na to kdo je. Jedině admirál mi může dát odpověď.Snažím se soustředit na to, co mi sděluje Alex. Během tance pohledem zavadím o šaška. Jde vidět u něj trochu závist. I Alex se podívá směrem kterým já. V mých očích vidí nevyřčenou otázku.
„Má drahá, rád bych vám odpověděl, ale jeho podmínka proto aby mi přenechal tento tanec, byla že se nedovíte, kdo je zač. Uchovejte si na něj vzpomínku tak jako já na vás. I když bych rád, kdybych mohl zažít další dobrodružství. Po setkání s vámi se nedokáží milovat s jinou ženou. Jsem rád za vaše dopisy hřejí u srdce i když jste daleko ode mne."

Jeho informace trochu se mnou zamávají. To že je zamilovaný vím z jeho korespondence. Je mi ho líto, navíc mne zaráží jak jsem si ho spletla. Když jsem informovala hraběte o speciálním hostu, měla jsem namysli jeho.
„Pokud budete chtít smíte mne a Lindu po tanci doprovodit domů." Při mé nabídce se začervená jelikož ji nečekal. Po tanci si ještě potřebuji odskočit na dámy. Stíhám to tak tak je šílená fronta. Po vykonání potřeby, naleznu Howarda ať si vyzvednu můj psi doprovod. Texovi sundám obojek se slovy, že má volno a já s Lindou jedeme domů. Než se Bary se mnou rozloučí pohledné na Lindu pak na mne s tím, že by rád viděl její tvář. Což zamítnu. Naštěstí si nás nikdo nevšímá. Bary mi popřeje dobrou noc a odchází ven hlavním vchodem.
S Lindou u nohy vyhledám Alexe. Je připraven k odchodu. Cestou pochválí i kostým Lindy. Bavíme se o tom, co je nového ve Versai. Plus se mu snažím vysvětlit ať začne normálně žít. Ne se trápit kvůli mne, jistě potkal plno krásných dam u dvora. Před domem ho pozvu dál, jestli nechce něco k jídlu nebo k pití. Nabídku neodmítne. Lindě odepnu obojek a knoflíčky, co by nezvládla sama a popřeji ji dobrou noc až se vykoupe. Svého hosta zavedu do kuchyně. Jakmile si uvědomí, že jsme sami vrhne se na mne. „Alexi takhle by jsme si nerozumněli. Přišli jsme zde se napít a trochu najíst. Pak buď odejdeš nebo nebudeš hr." Potřebuji se vykoupat i když je kůže lehká zpotila jsem se.Kývne hlavou, že rozumí. Naliji oběma pohár vína. K jídlu nachystám chleba s plátky šunky. Plně se věnujeme jídlu. Když je dojedeno a dopito uklidím vše.

Odcházím po schodech do koupelny. Kde zůstalo ještě dost teplé vody v hrncích. Poprosím Alexe, jestli mi pomůže se svlékáním. Nenechá se dlouho pobízet. Nejdříve mne zbaví kočičí hlavy, pak velmi pomaličku rozepíná jeden knoflík za druhým. Shrne mi kůži z ramen a rukou. Když mám odhalený hrudník neodolá a ochutná bradavky, které již jsou vztyčené. Nechám ho si hrát, je velmi něžný. Pomalu svými polibky sjíždí po žebrech, bříšku, k pupíku do kterého zajede jazykem. Tím, že klečí na kolenou si mne může za boky přitisknou blíž k sobě. Rukama pomalu mi svlékne zbytek kostýmů ke kotníku. Od lýtek mi pusinkuje nohu směrem nahoru, má u toho zavřené oči. Jakmile ucítí vůni mého klína otevře je a má v nich úžas. Lehce mi přejede špičkou jazyka poštěváček, až vzdychnu rozkoší. Chvíli mne trápí, pak pusinkuje druhou nohu tak jak první jen v opačném směru. Když se dostane ke kotníkům zvedne mi nohu a do svlékne mne.Do vany vylije vodu. Připraví ji na přijatelnou teplotu. Vlezu do ní a relaxuji. Alex mi masíruje ramena, šíji.
„Pojď zamnou. Vlezeme se tu oba." Velmi rychle se zbaví svého oděvu a lebedí si. Oba se navzájem umyjeme. Což ho mé doteky velmi vzruší. Líbáme se jako by měl přijít konec světa. Najednou mám prázdnou hlavu, což se mi nikdy nestalo. Vždy jsem měla vše pod kontrolou. Voda začíná být chladná. Osušíme se a já ho zavedu do pokoje pro hosty.

„Kateřino mohu mít přání? Víte jak jste mne připoutala, líbilo by se mi mít vás taky v moci. Dávám vám slovo pokud řeknete dost přestanu." Chvíli přemýšlím nad jeho návrhem. Nakonec si říkám proč ne. Z rudého pokoje donesu dva páry pout. Těmi mi sepne ruce k nohám. Naváže na něžnosti z koupelny. Je to zvláštní pocit předat někomu kontrolu nad mým tělem. Je to příjemné a osvobozující. Když se ujistí, že jsem připravená pro spojení našich těl v jedno. Ještě raději mi dá svůj velký penis olíznout. Velmi pomalu do mne vjíždí. Cítím jak je sevřený na všech stěnách. Toho dost rozdráždí, ale pohybuje se s citem. Náhle ze mne vyklouzne a otočí na bříško. A znova do mne zajede. Nečekaně mne lehce pleskne po zadečku. Lehce to štípe, ale nebolí. Cítím jak víc jsem zvlhla. Z toho je plně paf. Zrychlí tempo. Těsně před vrcholem ho vyndá a nastříká mi svou živou vodu na zadeček.Tu pak utře do kapesníku. Odpoutá mne, políbí, poděkuje. Oba jsme již z celého dne unavení, tak se přikryjeme peřinou a usneme v náručí.

Komentáre užívateľov

Pre pridanie komentára sa prosím prihláste.

Díky, zas super
Opět super povídka s poutavým dějem - jako všechny od Tebe.
@mazlena67 ahoj pokračování bude cca za týden tak jak jsem začala s tímto rozestupem tady publikovat
Zas krásně napsané hezky se to čte ..pokračovat prosím ano
Opět krásná povídka
Opět neskutečně nádherné a vzrušující čtení. Už teď se těším na další pokračování.
Děkuji všem za kladné ohlasy. To je pro mne největší odměna za mé snažení. Pokud byste měli připomínky, co a jak dál vylepšit budu i za tyto informace ráda.
krásné vzrušující čtení *298*