Erotické může být vlastně cokoliv, každá situace, každé oblečení, jakýkoliv předmět. Všechno závisí jen na tom, jakýma očima se díváte. Musíte jen být kreativní a otevřený takřka ke všemu. Musíte být ochotný dát do okamžiku úplně vše.
Jakmile jednou ucítíte to podivné zvonění v celém těle, stane se ta vášeň vaší součástí. Příliš mnoho lidí zapomíná na ten divoký pocit, který ucítili poprvé. Když si poprvé všímáme našich těl a učíme se jak jim udělat dobře.
Stále se ještě dívám na sex s doširoka rozevřenýma očima a panenskou myslí. Při prvním vztahu jste schopní se vzrušit prakticky kdekoliv. Takže erekce na zadních sedadlech auta se zdají normální. Většina z nás s nemohla dovolit jít domů a experimentovat s partnerem na vlastní posteli, a to nás donutilo hledat a být kreativnější.
Snažila jsem se nikdy neztratit tuhle nevinnost. Hledala jsem erotično úplně ve všem, při jízdě autobusem, v obchoďáku nebo při jízdě výtahem. Věřila jsem tomu, že svět by byl mnohem lepším místem, kdybychom si všichni našli čas na podobné věci. Neberte to zase špatně, nemyslela jsem na sex dvacet čtyři hodin denně, ale pokud bych měla možnost volby mezi znovu sledováním seriálu nebo být spoutaná a přivázán k zábradlí být hnána k vrcholu... No dobře asi jsem se nechala trošku unést, ale i tak... Tak třeba když mi bylo dvacet pracovala jsem v jednom místním obchodě s oděvy. Byl umístěný ve velkém několikapatrovém domě. Obchod ve kterém jsem pracovala já byl v přízemí a vedly z něj pohyblivé schody.
Pracovala jsem jako zástupce vedoucího a obyčejně jsem schody vypínala já. Následkem toho jsem byla v obchodě vždy po zavíračce, uklidila a spočítala tržbu. Cítila jsem se dost bezpečně, protože obchod měl dost silné zabezpečení. Vlastně znám jednoho z hlídačů, jmenuje se Patrik a je to můj dobrý známý už několik let. Nastupoval do služby každý večer dvě hodiny před zavíračkou a tak jsme měli vždycky šanci si popovídat a flirtovat.
Té noci jsem byla zvlášť vzrušená a rozhodla jsem se že Patrik je ideálním objektem pro vybouření mé touhy. Řekla jsem mu, že tu potřebuju zůstat déle a vyřešit problém s policí na knihy. Takže Patrik vysílačkou zavolal jednomu kolegovi a prohodil si s ním okruh. A tak se stalo přesně to co jsem naplánovala.
Zatímco jsem byla zaměstnaná flirtováním, sledovala jsem jak je nákupní středisko bez zákazníků prázdné. Nakonec jsem ještě Patrika požádala, aby se koukl jestli je obchod skutečně prázdný. V našem obchodě jsme nosili takový křiklavý stejnokroj a z něj jsem se chtěla konečně svléknout. Patrik prošel skleněnými dveřmi, rozhlédl se kolem a chvíli mluvil vysílačkou s kolegou, který měl venku přehled o všech, kteří vešli do nákupního centra. Slyšela jsem jak spolu mluví, takže jsem sáhla na záda, rozepnula stejnokroj a nechala ho padnout na podlahu. Rychle jsem si zula lodičky a stála tam jen v krajkových tangách.
Patrikovy oči se rozšířily, když se otočil směrem ke mě. Pak se prudce otočil zase zpátky. Pokračovala jsem v přepočítávání tržby, zatímco on nervózně chodil po obchodě a sledoval jestli někdo nemíří naším směrem. Se zdánlivě stydlivým pohledem jsem se na něj podívala a zeptala se, jestli se už někdy miloval takhle v obchodě.
V tu chvíli se ke mě snad poprvé úplně otočil. když se mi pak zadíval do očí viděla jsem v jeho tváři směs překvapení a touhy. Po dlouhém tichu najednou zíral přímo k mému pultu. Všimla jsem si, že většina mužů uskočí, když potkají dominantní ženu a dá to trošku práce je přinutit, aby udělali něco nespoutaného. Zavřela jsem zásuvku a zamířila k proskleným dveřím. Zeptala jsem se, jestli ho někdy napadlo něco víc vzrušujícího, a tentokrát navrhl výtah jezdící mezi patry.
Zasmála jsem se a otevřela dveře našeho obchodu a klidně vyšla ven k okraji pohyblivých schodů. Patrik byl trošku napnutý a rychle se zadíval kolem, aby se ujistil, že jsme tu skutečně sami. Viděl kam se dívám já a začal se smát. Zeptala jsem se, jestli se někdy vůbec miloval s dívkou ve výtahu. Úplně klidně vzal vysílačku a zavolal kolegovi, a požádal jej, jestli by nezapnul motor výtahu.
Tehdy jsem si poprvé uvědomila, že nás jeho kolega bude moci sledovat, pokud budeme jezdit ve výtahu nahoru a dolů a to mě vzrušovalo ještě víc. Pomalu jsem šla nahoru po eskalátoru a on mě následoval. Když jsem vyšla nahoru, viděla jsem druhého hlídače, jak stojí na cestě k výtahu. Usmál se a zavolal na nás. "Je to v pořádku." Sledoval jak jsem s Patrikem vešla do výtahu a zmáčkli jsme knoflík.
Když se výtah pohnul, políbila jsem Patrika a vklouzla jazykem do jeho úst. Jemně mě přitiskl ke skleněné stěně a začal mi pomalu stahovat kalhotky. Vydechla jsem, když jsem si uvědomila, jak jsem odhalená, když ten kousek látky padal kolem mých nohou. Začal mě líbat prudčeji a naše touha stále rostla.
Pak nás od sebe odtrhlo hlasité zazvonění. Výtah se zastavil ve spodním patře. Dveře se otevřely, pak zase zavřely a my zůstali v tichu. Byla to přece jen dvou poschoďová budova a tak byla cesta výtahem hodně rychlá. Museli bychom ten zatracený knoflík mačkat do nekonečna a to by určitě našemu milování moc neprospělo.
Dostala jsem nápad. Otočila jsem se a zavolala na druhého hlídače, který stál opodál u zábradlí. Zeptala jsem se ho, jestli by se k nám do výtahu nepřipojil a nemačkal ten knoflík. Jen tam tiše stál, nejspíš šokovaný tou otázkou. Vůbec mi nevadilo, že nás tak bude moci sledovat. Přikývnul, souhlasil, udělá to...
Když se výtah začal znovu pohybovat, sklouznula jsem dolů na kolena a rozepnula Patrikův poklopec. Vytáhla jsem jeho skoro tvrdý penis ven a začala ho pomalu sát. Zadívala jsem se na druhého strážce a zamrkala. Stál za námi, s jednou rukou na knoflíku výtahu a druhou na svém rozkroku. Vrátil mi ten úsměv.
Věděla jsem, že potřebuju udržet Patrika oblečeného, pro případ, že by se stalo něco, co by zasluhovalo jeho pozornost a tak jsem velice opatrně objížděla kolem velkého opasku, který držel vysílačku a obušek. Cítila jsem jak se mé holé nohy tisknou proti chladným skleněným stěnám výtahu, když jsem jazykem přejížděla po jeho penisu a škádlila špičku pulzujícího žaludu. V kabině výtahu se rozlehlo jeho hlasité vzdychnutí. Pomalu jsem nechala jeho penis vklouznout do úst a usilovně jej sála. Stále rychleji a hlouběji. Držel se ohrady na stěnách stále křečovitěji, když jsem ho měla celého až někde u mandlí. Sténání teď bylo stále hlasitější, pak jsem se zakuckala a musela jej pustit. Mé sliny teď stékaly po jeho penisu a skapávaly na podlahu.
Výtah nebyl zrovna moc velký a tak jsme museli být vynalézaví. Když jsem ho přestala sát, zkoušel mě posunout tak abych ležela na podlaze, ale já dostala jiný nápad. Navrhla jsem aby mě zvedl, přehodila nohy přes jeho ramena a opřela se zády o sklo. Když se přitiskl k mé kundičce, cítila jsem, jak mi vlhko stéká až někde dolů k zadečku. Okamžitě jsem začala sténat. Klouzal horkým jazykem dost hluboko do mě a já cítila jak se celé moje tělo otřásá rozkoší.
Několikrát jsem si všimla, jak druhý strážný zapomíná zmáčknout tlačítko a jen upřeně zírá. Natáhla jsem nohu a trošku do něj šťouchla. Zamrkal a rychle knoflík zmáčkl. Během chvíle jsem měla svůj první orgasmus takhle ve vzduchu a dík Patrikově jazyku mnou probíhala jedna prudká vlna vzrušení za druhou. Vzpomínám si jak jsem se nohama prudce opřela o světelný panel nad dveřmi a začala hlasitě křičet. Když jsem se trošku vzpamatovala, položil mě dolů. Otočila jsem se dokola, opřela se o zábradlí výtahu a měla před sebou celé nákupní patro. Vystrčila jsem zadeček trošku víc ven a hned ucítila jak mě jeho prsty začaly škádlit.
Pak jsem ucítila jak připoutal jednu mou ruku k zábradlí a vzápětí i druhou. Nemůžu ani říct jak mě ta bezmoc hrozivě vzrušila. Znovu jsem cítila, jak mi vlhko stéká dolů po nohách. Škádlila jsem Patrika vrtěním zadečku, když druhý hlídač navrhl, aby na mě použil služební obušek. Patrik váhal, ale když si všiml, jak jsem při té myšlence zasténala radostí, začal ho vytahovat ven. A pak už jsem jen cítila jak chladný obušek klouže po mé kundičce a přes klitoris. Znovu jsem zasténala a cítila se jako v nebi. Škádlila mě jeho velikost a když okraj vklouzl dovnitř a zase ven, málem jsem zešílela.
Zalapala jsem po dechu, když do mě vklouzl. Byla jsem blízko dalšímu orgasmu, když jsem cítila, jak do mě začal zezadu zajíždět. Pokoušela jsem se udržet oči otevřené, ale nakonec jsem to nezvládla. V podvědomí jsem cítila jak se s námi výtah pohybuje nahoru a dolů. Bylo to neuvěřitelné. Držel mě těsně u okraje, a pokaždé když už jsem byla skoro hotová, zpomalil a nechal mě žebrat, aby přidal. Sevřel můj zadek pevněji a já jej ucítila v sobě. Jen hlasitě vykřikl, když do mě poprvé zajel. Za chvíli mě takhle dostal k druhému orgasmu. Vůbec nevím jestli aspoň dýchal, protože mé výkřiky naplňující malou kabinu výtahu mě úplně ohlušily. Ozvěna těch výkřiků zaplnila celý obchod. Když mi nakonec vystříkal kundičku, vyklouzl ven, zapnul se a uvolnil mé spoutané ruce. Otočila jsem se a dala jeho kolegovi velkou pusu na tvář. Poděkovala jsem mu tak a nechala mu své kalhotky na památku. Zasmál se a zastrkoval je do kapsy. když to udělal, všimla jsem si ohromné boule na jeho kalhotách. Vycházela jsem z výtahu a tak jsem přejela rukou přes jeho rozkrok a lehce jej zmáčkla.
To jak jsem přešla zpátky k našemu obchodu úplně nahá je už jiný příběh. Všichni jsme sebou trhli, když jsme zaslechli jak se otevírají dveře do obchodu s potravinami. Dva chlapi z uklízecí služby se vynořili snad pět metrů od místa kde jsem stála. Nemluvili, ale neměla jsem žádný problém s tím pochopit jejich pohledy, když tu uviděli úplně nahou ženu. Zamrkala jsem, zamávala jim a zamířila jsem zpátky k našemu obchodu.
Ähnliche Geschichten
-
Es war eine normale langweilige morgen. Ich bereitete mich für Arbeit fertig und mein Kind für die KiTa. Gestern Abend hatte es mit Nachrichten gehagelt bei Amateure und ich habe mich seit der…
vor 3 Jahren 6 1190 8 -
Eine Notiz am Rande, diese Geschichte basiert auf Fiction, auf unseren Träumen die wir zwei zusammen hatten. Ich habe dich überredet, das wir zum Streetfood Festival gehen. Du magst solche…
vor 3 Jahren 0 485 2 -
Das Handy summt, eine Nachricht von Olli:" schatz, ich schaffe es nicht zu kommen, mir ist was dazwischen gekommen es tut mir leid"... Vicky seufzt vor sich hin. Das hat Oliver noch nie gemach. Ihre…
vor 3 Jahren 7 658 3 -
Der Taxifahrer setzt mich vor Firmengelände ab. Heute ist schon sehr warm und ich habe mich extra nur für dich in Schale. Rote Pumps, dann bloß nackte Haut. Karierte minirock, bauchfreie Nabel,…
vor 3 Jahren 3 655 4 -
Nach dem Sex ist der Olli friedlich eingeschlafen. So eng an Vicky eingekuschelt. Beide liegen auf der linke Seite... der Olli hat seine geliebte Victoria ihren Herzenswunsch erfüllt.. und überall…
vor 3 Jahren 2 490 3