Šuani holky z práce....

31.03.2026 · 735 Aufrufe raveny

Strčil jsem jí svý tlustý pero do pusy a nechal ji chvíli slintat a dusit se nad ním, zatímco jsem jí pořádně tahal za ty plný kozy. Pak jsem ji zvedl, otočil a hodil na postel na záda. Roztáhl jsem jí nohy doširoka a koukal se na její kundičku.
Byla už pořádně mokrá. Měla hezkou černo-růžovou kundičku – tmavší pysky zvenčí a uvnitř světle růžová, lesklá a naběhlá. Bradavka klitorisu jí už vykukovala z kapuce, tvrdá a citlivá.
Pomalu jsem do ní zasunul celou hlavu svýho tlustýho penisu. Sténala hlasitě, jak ji roztáhla. Pak jsem začal pomalu a hluboko šukat. Každým přírazem jsem jí zajížděl až na doraz, takže moje koule plácaly o její zadek. Její černo-růžová kundička se krásně natahovala kolem mýho tlustýho penisu, pysky se jí obracely ven a zase dovnitř při každém výjezdu.
„Kurva... ještě...“ sténala a držela se za svoje prsa.
Chytil jsem ji za ty velký kozy a začal je pořádně tahat nahoru, zatímco jsem ji šukal pořád rychleji. Prsa se jí protáhla, bradavky měla tvrdý jako kamínky. Tahal jsem je silně, mačkal a točil, až jí z očí tekly slzy rozkoše.
Její kundička byla čím dál mokřejší – slyšel jsem ty vlhké plácavý zvuky při každým přírazu. Pak jsem ji zvedl nohy nahoru k její hlavě, aby byla úplně otevřená, a začal ji bušit opravdu tvrdě. Její černo-růžová kundička byla teď celá rudá a naběhlá, klitoris jí pulsoval.
Když jsem cítil, že už to přichází, vytáhl jsem ho ven, chytil si ho a namířil přímo na její rozevřenou kundu. Silnými výstřiky jsem jí vystříkal celou kundičku – hustý bílý sperma jí stékalo přes pysky, přes klitoris a kapalo dovnitř do díry i na zadek.
Ležela tam zadýchaná, s nohama roztáhnutýma, celou kundu zalitou mým spermatem, prsa červený od tahání a obličej úplně zpocený.

Ähnliche Geschichten