Kommentare (28)

Gratiae
Gratiae
Jaký je aktuální stav - jen wellness nebo sw wellness, viděla jsem nové fotky (jiné posezení, druhá vířivka), jak to vypadá s těma místnůstkama, stále jsou nebo ne? :)
0
0
Gratiae
Gratiae
Přihlaš se tu jako pár, já to tak udělala na jiném sraze a v pohodě :)
0
0
Gratiae
Gratiae
Já si myslela, že je to tu všeobecně známé, ze je to hlavně gay klub, o to snad víc zábavy než na normálním sraze, ale dle těch hetero profilů tady budou asi někteří pánové překvapeni :D
Jo a stále nemám doprovod, snad nebudu muset jít sama :)
0
0
Gratiae
Gratiae
Ráda bych zašla, pěknej bi chlap s pořádným M, klidně dva, ať to máme zajímavý? Beru i ženy :)
0
0
Gratiae
Gratiae
Je, úplně nahoře:

Praha 11.5.2015 od 17:00 hodin
0
0
Gratiae
Gratiae
Na posl. chvili bych zasla, ale nechci jit sama, pohledny bi sportovec s sirokym M? :)
0
0
Gratiae
Gratiae
škoda, že že není sraz v Praze :)
0
0
Gratiae
Gratiae
Uvažuji, že bych zašla zas po sto letech na sraz, tak hledám milou a pohlednou společnost muže či ženy, písněte a třeba něco vymyslíme :)
0
0
Gratiae
Gratiae
Koukám, že svým zhnuseným komentářem nad tím, že na sraze fotí každej a pak ty fotky lítaj buhví kde, částečně vyvolala nepěknou debatu... To jsem v plánu neměla, jen vyslovila přání nad tím, že by konečně mohlo být někde zakázáno fotit, ale takto, no, co se dá dělat, škraboška tomu nepomůže... :)
0
0
Gratiae
Gratiae
až to bude bez focení, tak zas někdy ráda zajdu...
0
0
Gratiae
Gratiae
Ne diky. Znovu zalozenej sraz, popis psali nejaci analfabeti, kteri jsou tu novi (bez galerek, certifikace).
Navic ten jejich vylet na hory, ktery nabizeli tady na seznamce, do predem urcene, vychvalovane chaty, mi prisel prapodivny.. (Kdo cetl, ten vi).
Zavani mi to komerci, ale kdo vi, treba jim krivdim, zkouset to ale nehodlam.
Muj nazor.
0
0
Gratiae
Gratiae
Kde se toto da realne ojet, chmmm?
0
0
Gratiae
Gratiae
no... to není nic pro mě.
0
0
Gratiae
Gratiae
a silonky miluju, mňam *175*
0
0
Gratiae
Gratiae
moc hezké a zase až ze Slovenska... :(
0
0