Kommentare (6)

pilatus
pilatus
To je nádherná zrzrčka. Palec nahoru, tedy za foto. Tu Kubu bych také rád ohodnotil.*4*
0
0
pilatus
pilatus
Joooo. Umíš to a jsi fakt doooost dobrá a to tak že si učarovala jednomu taťkovi.*4*
0
0
Dama Dama
Karmu, mě vytáčí ten přístup kandu, mě se líbí když ona dělá to a to.. Ne ji dělá dobře když to a to viz příspěvek nad tímto od Tebe..
pilatus
pilatus
Je fajn když si žena umí říct co ji dělá dobře, ale to bohužel dělá jen málokterá a podle toho to pak dopadá. Né každý muž se dovede vcítit do ženského přemýšlení.
0
0
pepik007 pepik007
vzrušuje tě představa že ti někdo šuká manželku? moje to chce, ja se bojim. vyklada mi jak tam chce dva čuráky a vystříkat.. zkoušel si to?
pilatus
pilatus
Dva v jedné buchtě je bezva pocit. Na poprvé trochu zvláštní když si hetero, ale jinak super. Prostě se v ní třou dva kokoti o sebe a když nemáš předsudky, tak je to děsně vzrušující.
2
0
pilatus
pilatus
Do vakuoví si přidávám různé věci, ale nejvíc byla bublinková folie. To byl mazec teda.*3**3**3*
0
0
pilatus
pilatus
Tak to má sousedka když jí přijede nabíječ, tak do toho řežou, že se mi klepou dveře :D Ten její je asi fotbalista či co. Maj tak 30 minut, pak chvilku pauza, další poločas a když je to furt nerozhodně, ještě si dat prodloužení *3**3**3*. Slyšet je to slušně.
8
0