Sám nevím jaký název tomu dát
24.6.2026 20:57
Bewerben
Zatím hledám jen povídání přátelství a uvidí se později co by se vykouzlilo 😉 .
Já 187cm vysoký
75kg těžký😃
A můj nástroj:
V leže 😉: to si hraje na skovku 😄
A ve stoje : 18 cm a průmer cca 5cm😉
Z miminka je za vteřinu dospělí 🙂
Nebojte se napsat vždyť je jedno jestli osloví chlap zenu nebo naopak 😉 jsem pohodář který má rád radost smích a poťěšení ❤️❤️❤️