Beiträge

bru_netka
vor 15 Jahren
353 7
bru_netka
vor 15 Jahren

Silvestr 2010

Jak na nový rok... : )
297 4
bru_netka
vor 15 Jahren
424 8
bru_netka
vor 18 Jahren

Z a j d a :)

Komu se to líííbíííí - ať nám hodí krásnou známku..
Komu se to nelíbí - ať udělá aby byl se sebou spokojený :)
Mějte se moc moc fajn ! ! !
175 6
bru_netka
vor 18 Jahren

Čokoládová, kotě a samec :)

Vivat prázdniny
(aneb v Praze je blaze) :))
191 2