Beiträge

lolofe
vor 11 Jahren

moje malá kůzlátka....

....pokračování v korzetu. Žádné cecky, dudy apod.....malá, ale zase nevisí až na břicho :-))))
1484 104
lolofe
vor 12 Jahren

Nadilka od Mikuláše a čertice

...aneb v červené a černé... Byl by zájem o nadílku od takového Mikuláše nebo čerta?:-)))
1176 68