Beiträge

jako-JamesBond
vor 10 Jahren

V bundě...

Okradli mě o všechno... O motorku, o boty, kalhoty, sluneční brýle, ale aspoň mi nechali mojí koženou bundu. :D :D
134 11
jako-JamesBond
vor 11 Jahren

hra se stíny

Takhle to dopadá, když přestane na foťáku fungovat blesk... Musí se holt nějak improvizovat. :D Tak doufám, že se budu líbit..
111 6
jako-JamesBond
vor 11 Jahren

soft workout

Řekl jsem si, že bych mohl dnes místo klasického posilování nafotit pár fotek pro amatéry, tak snad se budu líbit... :)

PS: Fotky jsou už starší a teď používám na činkách mnohem větší závaží. :)
113 8