Rescue84 vor 5 Monaten Na to že se vyspím nebudu mít migrénu nočnej administrativa brigády na to že ked vyléčím zápal plic tak pojdem užít do města možno rozkoš něbo masáž od bab podla nálady i záchranáři to mají taške životě ak cíleně ambice 0 0 Teilen Melden