Beiträge

2jmenoNatka
vor 28 Tagen

Najdu někoho v pátek 29.5. na šeberáku? Budu tam na chvíli odpoledne, a rád bych se s někým potkala... dloooouho jsem ho v sobě neměla....značka hledej tygra... čím víc vás bude, tím líp....

Budu tam...
33.3 %
Slíbím ze tam budu, stejně neprijdu...
58.3 %
Píšu ti...
8.3 %
Total votes: 12
Die Abstimmung ist beendet
2jmenoNatka
vor 2 Monaten

Ve středu budu mít kolem poledne je tu někdo z Benešova inu prahy, kdo by měl chuť mě pořádně protáhnout?

Ano, chci tě
33.3 %
Těším se, až ti poteče semeno po stehnech
66.7 %
Píšu ti pro upřesnění
0 %
Total votes: 9
Die Abstimmung ist beendet
2jmenoNatka
vor 2 Monaten

Když napíšu, že budu třeba v pondělí odpoledne na šeberáku v Praze, přijde mě tam někdo pořádně protáhnout?

Ano a píšu ti
20.8 %
Nemůžu
79.2 %
Total votes: 24
Die Abstimmung ist beendet
2jmenoNatka
vor 3 Monaten

Píše mi hodně mužů, že mě chce... co se vám tedy líbí na chlapovi, když je obleč do dámského oblečení? Když tedy není chlupatý jak medvěd... já se holím kompletně

Je to něco jiného...
24.3 %
Proč to nezkusit...
10.8 %
Jsem nadržený zoufalec, a je mi jedno kam ho strci
21.6 %
Někteří jsou sexy...
40.5 %
Píšu ti zprávu
2.7 %
Total votes: 37
Die Abstimmung ist beendet
2jmenoNatka
vor 7 Monaten

Rychlovka ve staré budově...

Chtěla jsem udělat pěkně album, ale sama se fotit moc dobře nejde .. a taky bylo celkem chladno...
116 15
2jmenoNatka
vor 2 Jahren
175 13
2jmenoNatka
vor 2 Jahren
25 6
2jmenoNatka
vor 2 Jahren
33 4
2jmenoNatka
vor 2 Jahren
201 15

Weitere Postings durchstöbern

Mehr anzeigen