NavzdyToP vor 1 Jahr Báseň kterou jsem právě složil na téma jarní nadrženost: Mrdá mi v hlavě, mrdá mi moc, mrdá mi v hlavě celou noc, celou noc a celej den mrdá mi už tak tejden xD 0 0 Teilen Melden