Beiträge

A_L_E_X
vor 6 Jahren
Blog

Mám na to chuť!

Bylo mi doporučeno, abych sem vložil něco víc patřičného na tyto stránky. Nějaké své pocity a mohou být prý i lechtivějsí. Dobrá zkusím to, ale za výsledek neručím... Jsem amatér začátečník. ...A je to tu, už zase! Zase mě berou choutky. Ano zase mám strašnou,…

A_L_E_X
vor 6 Jahren
Blog

Proč mě nikdo nechce...

Pořád přemýšlím proč mě nikdo nechce... Už je to nějaký ten pátek co jsem se nadchnul pro tuhle ušlechtilou aktivitu, která byla v dávných časech jen výsadou šlechty a úzké skupiny poddaných, kteří se starali o blaho panských držav. A panstvo se v těch dávných dobách…