Beiträge

Ew2020
vor 2 Monaten

Už je to dlouho a stále na tebe myslím a moc chybíš.V srdci tě mám a nezapomínám...:( dny s tebou byly...*15*

Ew2020
vor 3 Monaten

Musí být vše špatně? A to co bylo v pohodě skončit? Ničemu už nerozumím a srdce mám asi jen já a ta druhá ?

Ew2020
vor 3 Monaten

Tam
V bytě, kde všechno se stává nám
Chci tě mít do rána na na na na
Chci tě mít do rána na na na na
Chci tě mít do rána

Ew2020
vor 3 Monaten

dej mi ještě jednu noc, ať víme
že máme sebe dost, vždyť víš, že
odtud není cesty zpět
runway je volná, už prosím leť
ještě jednu noc, ať víme
že máme sebe dost, vždyť víš, že
odtud není cesty zpět
runway je volná, už prosím leť....

Ew2020
vor 3 Monaten

Dlouhý výdech a nádech,
tohle docela známe,
tohle mě s tebou nikdy neomrzí.
Tomu se neumím bránit,
znovu nechám se spálit,
do kola Fénixovi popel a dým.
Já a ty spojení samozřejmý,
na tohle nemusím si
nechat karty vykládat.
Co já mám,to ti dám,
ty to svý dej mi,
jak to… Mehr anzeigen