Beiträge

Mlady_L
vor 5 Jahren
Geschichte

Kuřba v lesíku

Tato povídka je smyšlená a je to spíše moje fantazie ale budu rád za komentáře a omlouvám se za moji gramatiku Byl to den jako každý jiný. Ráno jsem vstanul a šel jsi dát sprchu ale ještě před tím jsem napsal kamarádce "Dobré ránko, platí dnes ta procházka ?" A…