Jsme zpět po delší době, nic moc se nezměnilo jen máme malé dítě, tudíž domluva je ještě složitější 😀 Hledáme primárně Bi ženu k nám,.Pár spíš ne to by záleželo na domluvě ale třeba se najde někdo kdo to má stejné jako my.Cas od času jsme u naších známých ve Zdarci na akcích.
Na rozloučenou přidáváme pár fotek těsně před porodem ,už jsme to tu stejně dříve vzdaly ale teď tu budeme minimálně.Kdyby chtěla ještě nějaká žena se potkat s náma tak je poslední možnost.
Nové video,je sobota jsme v Praze do zítřka, jedinečná šance se zastavit za náma na hotel, myšleno žena nebo pár.Muz opravdu ne.Piste , komentujte , děkujeme