Beiträge

Drakon12
vor 5 Monaten

Kouřit se 🍌😈

Kľúči budem se hulit 🍌🍌😈
28 6
Drakon12
vor 7 Monaten

Doba je taková bohužel že nikdy už reálně nepřijde si zašukat. Už jim stačí jen mobil😱🤮

Souhlas
66.7 %
Nesouhlas
33.3 %
Total votes: 33
Die Abstimmung ist beendet

Weitere Postings durchstöbern

Mehr anzeigen