Beiträge

Hrabosik
vor 4 Monaten

Dnes je mezinárodní den pití vína, dáte si, nebo držíte suchý únor?

napiju se
52.4 %
suším (hu*u)
47.6 %
Total votes: 21
Die Abstimmung ist beendet
Hrabosik
vor 1 Jahr
37 7
Hrabosik
vor 3 Jahren

lepší to nebude

je tu spousta galerií, na které se bez vlastní nemůžu podívat, takže asi tak 😜
35 4