Nikol_120 vor 7 Monaten Co si myslíte o tom, když kamarádka roky říká o jiném, jaký je to blbec (a horší) a pak se s ním stejně vyspí? 14 13 Teilen Melden
Nikol_120 vor 7 Monaten Že ten můj je zlatíčko. Prý :jestli mě budeš zlobit, hodím tě kamarádům a ti se v tobě rukama tak pohrabou, že se týden nevycuras 😁😁😁 20 5 Teilen Melden
Nikol_120 vor 7 Monaten Že mě pěkně bolí zadnice, když si z ní včera udělal přítel jehelníček 20 3 Teilen Melden
Nikol_120 vor 8 Monaten Vypadá to, že jsem zadaná... Měla bych Melden Přestat jsem chodit a smazat profil 28.5 % Chodit jsem dál, psát si, scházet se... 71.5 % 0 Total votes: 235 Die Abstimmung ist beendet