Jak jsem přišel o panictví
Říká se, že co je v domě, není pro mě. Já to bral vždy naopak. Není to sice morální ale je to fajn. Naši se rozvedli. Blog napíšu, aby to bylo v rámci pravidel webu. Byl jsem panic a tak jsem na zaškolení teprve čekal. Tou dobou u nás bydlela jedna známá, která…