brnot
Sexo:
Pareja Hombre & Mujer
58 años (hombre),
60 años (mujer)
Búsqueda
Hombre
Mujer
Pareja mujer & hombre
Grupo
Propósito de búsqueda:
amistad
sexo
sesión de fotos
Información personal
| Sexo: | ||
|---|---|---|
| Edad: | 58 años | 60 años |
| Orientación sexual: | bi | bi |
| Habilidades lingüísticas: | Čeština | |
| Estado civil: | divorciad@ | divorciad@ |
| Color de los ojos: | azul | azul |
| Color del pelo: | rubio | rubio |
| Talla: | 182 cm | 163 cm |
| Peso: | 91 kg | 65 kg |
Aficiones e intereses del sexo
sexo anal
garganta profunda
fisting
látex
sexo oral
sándwich
sexo en público
lencería sexy
nailon
sexo de grupo
esperma
swingers
uniformes
tacones altos
travestismo
transexualidad
digitación
Descripción personal
Hledáme na delší přátelství TV/CD … případně sympatický vyholený pár nebo ženu na příjemné zážitky... Možná i samotného sympaťáka ale jen s VELKÝM hladce vyholeným pérem ( aspoň 19 cm a více ) Chlupy ani vousy nás opravdu nevzrušují. Bisex zaměření není podmínka, ale když budou sympatie a zájem nebráníme se tomu
Nějaké zkušenosti s párem už máme a tak chceme postoupit na další level a zkusit něco z nabídky Bi




Pokud nemáte vyplněný profil a nějakou galerii kde je vidět postava a "výbava" nemusíte ani psát. Je to zbytečné, od nás se odpovědi v tomto případě nedočkáte. My galerii máme a totéž očekáváme. Takže pokud máte zájem o seznámení, fotka je podmínkou. Pokud se dohodneme, vyměníme si civilní fotky a pak se uvidí jestli se sejdeme. Naslepo už OPRAVDU NIKAM nejezdíme!!! Na to nemáme čas. První setkání necháme na Vaší volbě, jestli u Vás, nebo někde na neutrální půdě,v kavárně nebo třeba ve wellnes. Nemusíme na to rovnou "hupnout" je to o vzájemných sympatiích a bez těch to rozhodně nejde... a rozhodně nehledáme jednorázovky. Takže pokud jste dočetli až sem a stále máte zájem nás poznat, těšíme se na Váš vzkaz
Nějaké zkušenosti s párem už máme a tak chceme postoupit na další level a zkusit něco z nabídky Bi
Pokud nemáte vyplněný profil a nějakou galerii kde je vidět postava a "výbava" nemusíte ani psát. Je to zbytečné, od nás se odpovědi v tomto případě nedočkáte. My galerii máme a totéž očekáváme. Takže pokud máte zájem o seznámení, fotka je podmínkou. Pokud se dohodneme, vyměníme si civilní fotky a pak se uvidí jestli se sejdeme. Naslepo už OPRAVDU NIKAM nejezdíme!!! Na to nemáme čas. První setkání necháme na Vaší volbě, jestli u Vás, nebo někde na neutrální půdě,v kavárně nebo třeba ve wellnes. Nemusíme na to rovnou "hupnout" je to o vzájemných sympatiích a bez těch to rozhodně nejde... a rozhodně nehledáme jednorázovky. Takže pokud jste dočetli až sem a stále máte zájem nás poznat, těšíme se na Váš vzkaz