Búsqueda
Mujer
Propósito de búsqueda:
amistad
sexo
relación
conversación
Información personal
| Edad: | ||
|---|---|---|
| Orientación sexual: | hetero | |
| Habilidades lingüísticas: | Čeština | |
| Signo del zodiaco: | Sagitario | |
| Estado civil: | solter@ | |
| Color de los ojos: | moreno | |
| Color del pelo: | moreno | |
| Talla: | 180 cm | |
| Peso: | 115 kg | |
| Vello en las zonas íntimas: | Afeitados | |
| Zonas erógenas: | Boca y labios, Parte baja de la espalda | |
| Lugares favoritos para sexo: | Cama, Coche | |
| Posiciones sexuales favoritas: | Misionero, A horcajadas, 69 |
Aficiones e intereses del sexo
sexo oral
sexo en público
lencería sexy
acariciar
ternuras
Descripción personal
69 není rok mého narození ale jedna z oblíbených poloh :-)
1. za peníze si štěstí nekoupíš, ale je lepší brečet v limuzíně jak v autobuse
2. nepříteli odpusť, ale nezapomeň jméno toho zmrda
3. pomoz někomu, když má problém... a on si vzpomene, až bude mít další...
4. spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít
5. chlast problémy neřeší, ale mléko taky ne!
Budoucnost naleži tĕm kteří věří svým snům
Budu rád když se nejde někdo, nejlépe žena se kterou dá povídat ať už přes zprávy nebo u kávy rád poznám nové lidi.
Opravdu nepochopím chování některých lidí.
Když tu s někým mluvím tak vždy slušně a rozhodně neposílám zprávu každou sekundu nebo minutu.
Takže než někoho dáte do ignorace aspoň napište nerozumím si s tebou nejsi můj typ nechci si s tebou psát aspoň napište něco a když to ten člověk nepochopí tak potom ignorace. A ne že po pár zprávách vzájemné komunikace nebo po poslání civilní fotky uděláte hned toto.
Je to opravdu neslušné.
1. za peníze si štěstí nekoupíš, ale je lepší brečet v limuzíně jak v autobuse
2. nepříteli odpusť, ale nezapomeň jméno toho zmrda
3. pomoz někomu, když má problém... a on si vzpomene, až bude mít další...
4. spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít
5. chlast problémy neřeší, ale mléko taky ne!
Budoucnost naleži tĕm kteří věří svým snům
Budu rád když se nejde někdo, nejlépe žena se kterou dá povídat ať už přes zprávy nebo u kávy rád poznám nové lidi.
Opravdu nepochopím chování některých lidí.
Když tu s někým mluvím tak vždy slušně a rozhodně neposílám zprávu každou sekundu nebo minutu.
Takže než někoho dáte do ignorace aspoň napište nerozumím si s tebou nejsi můj typ nechci si s tebou psát aspoň napište něco a když to ten člověk nepochopí tak potom ignorace. A ne že po pár zprávách vzájemné komunikace nebo po poslání civilní fotky uděláte hned toto.
Je to opravdu neslušné.