Búsqueda
Mujer
Pareja mujer & hombre
Pareja mujer & mujer
Propósito de búsqueda:
amistad
sexo
conversación
sesión de fotos
Información personal
| Orientación sexual: | hetero | |
|---|---|---|
| Habilidades lingüísticas: | Čeština | |
| Estado civil: | solter@ | |
| Color del pelo: | calvo | |
| Talla: | 192 cm | |
| Peso: | 80 kg | |
| Tamaño del pene: | Más de 19 cm | |
| Vello en las zonas íntimas: | Afeitados | |
| Lugares favoritos para sexo: | Cama, Coche, Naturaleza, En público |
Aficiones e intereses del sexo
sexo anal
garganta profunda
dominatriz - esclavo
sexo oral
sándwich
sexo en público
nailon
esperma
tacones altos
dominador - esclavo
Descripción personal
Pánové... Prosím vás, když si chcete honit péro, tak jinde. Ta stránka jinak ztrácí logiku a vaše ona my vážně nezafunguje.
Jsem hetero a tomu to i zůstane. Ale ANO vyzkoušeli jsem muže a NE není to můj šálek kávy. Takže znovu zdůrazním...
Hledám ženu svobodnou, nebo i zadanou, vdanou a nebo pár, kde se muž rád dívá na sex své ženy s cizím mužem.
Má to být webovka o lidech kteří si dopřávají rádi sex přece.
A ne o pohádkách, či o fantasmagorií a nebo o úplných HOVNECH.
Dále těm co hledají alfa samce, nebo prince na bílému koni s velkými zámkem jako dědictvím přeji trpělivost o velikosti naší galaxie.
Informací si myslím bylo víc než dost.
Inteligent pochopí a blbec...
;-)
PS: výměna fotek může být, ale musím mít jistotu,
že to není další Andersen.
Jinak už nevím jak to napsat za ty roky. :-(
Všem normálním na tomto webu přeji hodně štěstí. :-*
Jsem hetero a tomu to i zůstane. Ale ANO vyzkoušeli jsem muže a NE není to můj šálek kávy. Takže znovu zdůrazním...
Hledám ženu svobodnou, nebo i zadanou, vdanou a nebo pár, kde se muž rád dívá na sex své ženy s cizím mužem.
Má to být webovka o lidech kteří si dopřávají rádi sex přece.
A ne o pohádkách, či o fantasmagorií a nebo o úplných HOVNECH.
Dále těm co hledají alfa samce, nebo prince na bílému koni s velkými zámkem jako dědictvím přeji trpělivost o velikosti naší galaxie.
Informací si myslím bylo víc než dost.
Inteligent pochopí a blbec...
;-)
PS: výměna fotek může být, ale musím mít jistotu,
že to není další Andersen.
Jinak už nevím jak to napsat za ty roky. :-(
Všem normálním na tomto webu přeji hodně štěstí. :-*