Información personal
| Edad: | 37 años | |
|---|---|---|
| Orientación sexual: | bi | |
| Habilidades lingüísticas: | Čeština | |
| Signo del zodiaco: | Acuario | |
| Estado civil: | solter@ | |
| Color de los ojos: | verde | |
| Color del pelo: | negro | |
| Talla: | 173 cm |
Descripción personal
Co Nehledám:
1. Nehledám ženatého ani zadaného..proč?...proto:
„Milenec je člověk, který nám pomáhá v těžkostech, do nichž bychom se nedostaly,
kdybychom neměly milence“
„Cokoli je ti proti mysli, nečiň ani druhým“
2. Nehledám sluhu, otroka ani nic obdobného..proč?...proto:
„Nevadí mi žít v mužském světě, pokud v něm mohu být ženou“
3. Nehledám hlupáka, pitomce…proč?proto:
„Blbec nikdy nepřichází vstříc. Vždycky se postaví do cesty“
„Ti nejskvělejší lidé jsou ti nejskromnější. To jenom hlupáci potřebují o sobě mluvit,
aby sami ve svých očích vyrostli“
PS: hledám něco reálného ne virtuálního v podobě psaní
1. Nehledám ženatého ani zadaného..proč?...proto:
„Milenec je člověk, který nám pomáhá v těžkostech, do nichž bychom se nedostaly,
kdybychom neměly milence“
„Cokoli je ti proti mysli, nečiň ani druhým“
2. Nehledám sluhu, otroka ani nic obdobného..proč?...proto:
„Nevadí mi žít v mužském světě, pokud v něm mohu být ženou“
3. Nehledám hlupáka, pitomce…proč?proto:
„Blbec nikdy nepřichází vstříc. Vždycky se postaví do cesty“
„Ti nejskvělejší lidé jsou ti nejskromnější. To jenom hlupáci potřebují o sobě mluvit,
aby sami ve svých očích vyrostli“
PS: hledám něco reálného ne virtuálního v podobě psaní