Búsqueda
Propósito de búsqueda:
amistad
conversación
Información personal
| Edad: | 49 años | |
|---|---|---|
| Orientación sexual: | gay/lesbiana | |
| Habilidades lingüísticas: | Čeština | |
| Signo del zodiaco: | Aries | |
| Estado civil: | parejas de hecho | |
| Color de los ojos: | verde | |
| Color del pelo: | moreno | |
| Talla: | 192 cm | |
| Peso: | 120 kg |
Descripción personal
Osobně zde nemám rád oslovení ( příklad ) Ahoj, jak ho máš velkého, jak to máš rád, jsi na O nebo A, nebo všeobecné věta začínající otázkou. Třeba co tu hledáš....to je super věta! Pokud neumíš číst tak sorry. A hlavně od těch, co zde nemají ani koule něco napsat do svého profilu, kde není o nich vůbec nic ! A že toho tu je mraky. Proto těmto lidem zásadně neodpovídám. Nestojí mi ani za pozdrav ubožáci !!!!!!!!!!
Má představa je poznat staršího medvěda případně silverbear či grizlly muže z Hradce Králové.
To znamená hodně chlupatý chlapák s břichem a vousy. Ideálně 55+ mohutnější podsaditá postava !
Michelin už ale je moc.
Nehledám hubené nebo sportovní postavy nebo s chlupy ve dvou řadách, dále nehledám koloušky, zajíce a naprosto oholené jako sterilní novorozenci. Trans a zženštilé borce také nehledám, protože jsem GAY a hledám CHLAPY a to i chováním! To bych mohl jinak rovnou chrápat s ženskou.
No a už vůbec nehledám promiskuitní muže a s tím spojené pohlavní choroby. A že těch tu je zde taky hromada co překouří vše co neuteče a nikomu nic neřeknou. Proto pokud nejste to co mě voní tak prosím hledejte jinde a vůbec mne nekontaktujte. Stejně tak jako když ne máte v profilu o sobě nic a nedokážete se představit ani alespoň popsat.
Je pak naprosto zbytečně si psát a znovu Vám vysvětlovat že když Vám je třeba 39 a já hledám 55+ tak to doopravdy nepůjde. Tak zoufalý zase nejsem, abych bral vše. Nejsem smrt. Kdo ale naopak chápe a je to co hledám, budu rád když se ozveš. ( Naděje umírá poslední) Fajn den všem!
PS: Tak náhoda či štěstí asi pořád funguje a já našel to po čem jsem jen snil. Proto už nehledám nic. Možná jen kamarády na pokec
Má představa je poznat staršího medvěda případně silverbear či grizlly muže z Hradce Králové.
To znamená hodně chlupatý chlapák s břichem a vousy. Ideálně 55+ mohutnější podsaditá postava !
Michelin už ale je moc.
Nehledám hubené nebo sportovní postavy nebo s chlupy ve dvou řadách, dále nehledám koloušky, zajíce a naprosto oholené jako sterilní novorozenci. Trans a zženštilé borce také nehledám, protože jsem GAY a hledám CHLAPY a to i chováním! To bych mohl jinak rovnou chrápat s ženskou.
No a už vůbec nehledám promiskuitní muže a s tím spojené pohlavní choroby. A že těch tu je zde taky hromada co překouří vše co neuteče a nikomu nic neřeknou. Proto pokud nejste to co mě voní tak prosím hledejte jinde a vůbec mne nekontaktujte. Stejně tak jako když ne máte v profilu o sobě nic a nedokážete se představit ani alespoň popsat.
Je pak naprosto zbytečně si psát a znovu Vám vysvětlovat že když Vám je třeba 39 a já hledám 55+ tak to doopravdy nepůjde. Tak zoufalý zase nejsem, abych bral vše. Nejsem smrt. Kdo ale naopak chápe a je to co hledám, budu rád když se ozveš. ( Naděje umírá poslední) Fajn den všem!
PS: Tak náhoda či štěstí asi pořád funguje a já našel to po čem jsem jen snil. Proto už nehledám nic. Možná jen kamarády na pokec