Búsqueda
Mujer
Pareja mujer & hombre
Pareja mujer & mujer
Grupo
Propósito de búsqueda:
amistad
sexo
relación
conversación
Información personal
| Edad: | 32 años | |
|---|---|---|
| Orientación sexual: | hetero | |
| Habilidades lingüísticas: | Čeština | |
| Signo del zodiaco: | Piscis | |
| Estado civil: | solter@ | |
| Color de los ojos: | azul | |
| Color del pelo: | rubio | |
| Talla: | 170 cm | |
| Peso: | 61 kg |
Aficiones e intereses del sexo
dominatriz - esclavo
sexo oral
sexo en público
lencería sexy
sexo de grupo
bondage
tacones altos
dominador - esclavo
digitación
Descripción personal
1. Věk u druhé polovičky neřeším - o tom to není
2. Jsem akční a mám rád sex i zábavu
3. Občas jsem trošku zvrhlý… někdy trošku více :D
4. Jsem mobilní a prostor mám taky
5. Pokud nevím kdo píše - nepodepíšu :)
6. Jsem SÁM a prozatím mi to tak vyhovuje
7. Vím co chci .. 😈
A jinak nemám ani tušení ani páru, co bych měl tady o sobě povědět. Dovolím si tvrdit, že jsem společenský, pozitivní a veselý člověk, který se rád směje a je za každou srandu(humor i černý mně nevadí). A nedělá mi problém si udělat srandu i sám ze sebe, pokud je třeba. Každopádně rád odpočívám, relaxuji, nerad se nudím a poznávat nové lidičky mně baví. Myslím, že jsem dost otevřený člověk, který nesnáší lež, i tu "milosrdní", a snažím se chovat k ostatním přesně tak, jak chci, aby se ke mně chovali i oni, proto jednám fér a na rovinu..
A jen tak mimochodem... Rád přijímám, ale raději dávám ... :
2. Jsem akční a mám rád sex i zábavu
3. Občas jsem trošku zvrhlý… někdy trošku více :D
4. Jsem mobilní a prostor mám taky
5. Pokud nevím kdo píše - nepodepíšu :)
6. Jsem SÁM a prozatím mi to tak vyhovuje
7. Vím co chci .. 😈
A jinak nemám ani tušení ani páru, co bych měl tady o sobě povědět. Dovolím si tvrdit, že jsem společenský, pozitivní a veselý člověk, který se rád směje a je za každou srandu(humor i černý mně nevadí). A nedělá mi problém si udělat srandu i sám ze sebe, pokud je třeba. Každopádně rád odpočívám, relaxuji, nerad se nudím a poznávat nové lidičky mně baví. Myslím, že jsem dost otevřený člověk, který nesnáší lež, i tu "milosrdní", a snažím se chovat k ostatním přesně tak, jak chci, aby se ke mně chovali i oni, proto jednám fér a na rovinu..
A jen tak mimochodem... Rád přijímám, ale raději dávám ... :