Búsqueda

Hombre
Pareja hombre & hombre
Grupo
Propósito de búsqueda:
amistad
sexo

Blogs (1)

hace 2 mes 8 706 16

Jako muži jsme zvyklí na to, že si můžeme kdykoliv odskočit, vyndat ho a za pár minut si ulevit. I během sexu si můžeme jen tak vypomoct rukama a udělat si sobecky dobře. Co se ale stane, když o…

Información personal

Edad: 24 años
Habilidades lingüísticas: Čeština, English

Prohoz rolí

Hombre buscando hombre
Czech Republic Olomoucký kraj
Hombres
Sin trans
Edad 18–38

Obvykle sice bývám bottom/subík.

Co kdybychom si to oba trochu prohodili?

Ty jsi svalnatej/sportovec, spíš hetero. Necháš si ode mně zamčít péro (na session).
Uvidíme, co uděláš pro to, abych tě zase odemčel.

Aficiones e intereses del sexo

sexo anal
garganta profunda
dominatriz - esclavo
sexo oral
sexo de grupo
travestismo
digitación
mamada

Descripción personal

I'll be glad if you read most of what I write with understanding, so you don't ask about things you already know and don't ramble about things I really don't care about. Also, if I wrote to you and you're not interested, just tell me, it'll save us both time.
And one last technical note: The fact that the ad disappeared doesn't mean I met up with someone... if only... I just lost the urge to respond to pointless reactions.

I'm slim, I'm into muscular/ripped guys, occasionally twinks are fine too. My cock isn't the smallest either, but I'm mostly (95%) a bottom (i.e. "female role").

Discreet, fair arrangement. I'm ideally looking for something long-term, not just chat, unless it's really good.

I'll try something new too, if we click. (Chastity, Forced Feminization, Edging, Puppy play, more guys.....) For example, something along the lines of what I described in the Blog. I probably enjoy it only from the sub role, but you never know ;).

Budu rád, když si s pochopením přečteš většinu toho, co píšu, ať se pak neptáš na věci, co už víš a nemeleš o věcech, co mě fakt nezajímají. Zároveň pokud jsem ti napsal a zájem nemáš, stačí mi to říct, ušetří nám to čas.
A poslední technická: To, že zmizel inzerát, neznamená, že jsem se s někým sešel...kéž by.... jen mě přešla chuť odpovídat na bezpředmětný reakce.

Jsem hubenej, berou mě svalnatí/výrýsovaní, občas klidně twinci. Péro taky nemám nejmenší, ale jsem spíš (95 %) bottom (tj. "ženská role").

Diskrétní, férová domluva. Hledám ideálně něco dlouhodobýho, ne jen pokec, pokud by nebyl fakt dobrej.

Zkusím i něco novýho, když nám to sedne. (Chastity, Forced Feminizaci, Edging, Puppy play, víc borců.....) Například něco ve smyslu toho, co jsem popsal v Blogu. Baví mě to pravděpodobně jen z té sub role, ale nikdy nevíš ;).