Búsqueda

Propósito de búsqueda:
amistad
sexo
sesión de fotos

Álbumes del usuario (2)

1 álbum extra
para usuarios registrados

Información personal

Edad: 51 años
Orientación sexual: hetero
Habilidades lingüísticas: Čeština
Signo del zodiaco: Escorpio
Estado civil: casad@
Color de los ojos: moreno
Color del pelo: moreno
Talla: 184 cm
Peso: 77 kg
Tamaño del pene: Más de 19 cm
Vello en las zonas íntimas: Naturales
Tatuaje:
Zonas erógenas: Boca y labios, Cuello, Parte baja de la espalda, Genitales
Lugares favoritos para sexo: Cama, Coche, Oficina, Naturaleza
Posiciones sexuales favoritas: Misionero, 69, Piernas en los hombros, Desde un lado

Najdou se dvě odvážné ženy?

Hombre buscando pareja
Czech Republic Středočeský kraj
Parejas mujeres y hombres
Parejas mujeres & mujeres
Parejas hombres & hombres
Edad 18–63

Aktivní, štíhlý muž (183 cm) hledá dvě ženy, které láká společné intimní setkávání ve třech. Hledám ženy, které jsou otevřené, akční, náruživé, komunikativní a mají rády spontánnost i vzájemnou chemii.
Nejde mi o jednorázový úlet, ale o diskrétní, pravidelná setkání, pokud si lidsky i vzájemnou přitažlivostí sedneme. Zdraví, hygiena, respekt a vzájemný souhlas jsou samozřejmostí. Nehledám profesionálky.
Pokud tě tato představa oslovila a myslíš, že bychom si mohli rozumět, budu rád za zprávu s pár slovy o sobě.

Aficiones e intereses del sexo

garganta profunda
sexo oral
swingers
digitación
preliminares
acariciar
ternuras

Descripción personal

Ahoj. Jsem hravý, někdy dost divoký, mazel. Takový anděl s ďáblem v těle.😉. Prostě ukaž co umíš a odměním se ti v sexu dvojnásob 🙂. Nesnáším prasárny, vulgárnost a lež. Čistota nutností. Nenarušuji soukromí a svý si narušit nenechám. Jsem pro kdejakou fajn akci, která se bude líbit oběma. Vtipalkilové, co neumí ani slušně gramaticky psát, nedodrží slovo, nepřijdou na sraz apod nebo vystupují pod smyšlenými fotkami, nebo žádné nemají, nepošlou, tak ani psát nemusí. Pokud uvažuješ o setkání, zatím třeba jen na pokec o čemkoli u kafe, u skleničky (sám jsem abstinent), vyžaduji civilní fotku, to abych měl představu o tom, s kým se sejdu. Nerad bych si dal schůzku naslepo a pak čuměl jako puk a druhý se smál jak mě nechává čekat. Na tohle jsem už opravdu dost v letech. Do postele pochopitelně nelezu s každou na první schůzce, i když nelze vyloučit, že při vzájemných sympatiích a fungující chemii se to stát nemůže. Jasně, pohodlí postele je fajn, i když v autě někde v ústraní nebo v přírodě na samotě to má taky své kouzlo 😁. Takže pokud má někdo zájem, rád něco podniknu. Podmínkou štíhlá postava, dobrá (nejen😀) slovní zásoba a něco mít v hlavě. Ideální schůzky pravidelně bez narušení soukromí. A na co se případně můžete připravit - tedy, pokud budete mít zájem a sexuální chuť, to se můžete podívat a přesvědčit na mých albech a videích.
Bez fotky, byť ve zprávě nereaguji.