pnbn
Autor: pnbn hace 8 año 6 1062 3

Drahe damy, k Vasmu sviatku Vam v mene vsetkych muzov zelam vsetko najlepsie :) PS: Muzom, ktori nic zenam zelat nechcu respektive im chcu zazelat sami a nie mojim prostrednictvom, sa ospravedlnujem :)