Comentarios (263)

Sandy00
Sandy00
Ahoj miláčku, až se vyspis, příď na ten guláš.
P. S. Udělal se mi opar na horním rtu.
0
0
Sandy00
Sandy00
Moje tam nechybi, hec...
0
0
Sandy00
Sandy00
tesim se na další fotky...
0
0
Sandy00
Sandy00
no nevim, nakolik ti verit. Pro mne dobry, ze tvoje blogy mají koule!
0
0
Sandy00
Sandy00
vzhledem k tomu, ze s nahaci od Suzuki mam jen dobré a ještě lepsi zkusenosti, tak na tvoji nabidku nerikam hned ne. Dej mi cas to promyslet a procist a porovnat ostatní nabídky. Budu si na to muset vzit den volno. S tim stolem je to dobry napad, i když přiznávám, ze mam rada ocni kontakt. Mimochodem, jestli nehnes brvou, tak mne to v polovine prvního kola prestane bavit a tim padem i tebe.
0
0
Sandy00
Sandy00
já nevim, mne tu každou chvili pise někdo něco o trojce, tak jsem mozna trosku zblbla. PET?????
0
0
Sandy00
Sandy00
sebereflexe je fajn, ale se svými zkušenostmi by jsi jiz mohl vedet, ze vul nesuka.
0
0
Sandy00
Sandy00
vysvětluje si bandita ta pravidla spravne? Mam sve pochyby. Zda se mi, ze to by tech medaili bylo na rozdavani nejak hodne... V kazdem paru jedna zlata a jedna stribrna u trojky i bronzova???
0
0
Sandy00
Sandy00
myslis, ze jsem tak naivni? Je mi jasne, ze v discipline Kamenna tvar jde o to, neprojevit zadnou zminku vzruseni. Z toho vyplyvá, ze na stupni vitezu by jsi v pripade uspechu stal ty. A pak, ty si myslis, ze když ja se do takove discipliny opravdu obuju, ze ty dokazes nepohnout ani svalem na tvari? Pochybuji!!! Ty mne chces proste jen tak svest a jako záminku jsi pouzil moji touhu po zlate. Ale my holky z klasterni skoly mame fistrona.
0
0
Sandy00
Sandy00
cUkérku, to je nabídka na následujících dvacet let vzájemné spolupráce, uvědomuješ si to, nebo píšeš z hladu při myšlence na mou kuchyň se stále plnou ledničkou?
0
0
Sandy00
Sandy00
ty patris mezi ne? Jentak kvůli nekomu blinkat nebudu.
0
0
Sandy00
Sandy00
Dik za porozumneni. Asi tvoji nabidku prijimam. Nektery věci clovek nemá lamat přes koleno.
0
0
Sandy00
Sandy00
Al, ja nevim, co to je...něco jako miss mokré tričko? To by snad i šlo, ale tam není žádný fyzický výkon.
0
0