Comentarios (5)

Sexlifecz Sexlifecz
Dívám se v profilu Jihomoravský kraj, na které plastice jsi byl?
antitomas
antitomas
Byl jsem u MUDr. David Stepan v Reckovicich (nad Billou). Bylo to na doporuceni, ze si s tim "vyhraje" 😀

S tim spitalem jsem to nemyslel tak, ze by to vylozene odbyli, ale na plastice tomu venuji podle me vetsi peci, mel jsem lokalni umrtveni, vse mi popisoval, rikal jaky stehy udela atd.

Na neschopence jsem nebyl, delam z domu, ale tipuju tak tyden to bude. Nesel jsem ani na kontrolu, stehy vypadly samy a neco jsem si vytahl sam.
0
0
Lumpicek007 Lumpicek007
můžete psát i zde, možná budu muset taky ze zdravotních důvodu
antitomas
antitomas
Byl jsem na obrizce pred 1,5 rokem kvuli fimoze. Sice jsem mel ze zdravotnich duvodu narok na bezplatnou operaci, ale jestli muzu neco doporucit, tak dat tech cca 15 tis. za zakrok ma plasticke chirurgii.
Ve spitale to proste odbydou a nazdar, na plastice se mnou vsechno probrali, zvolil jsem celkovou vc. odstraneni uzdicky a jedinneho, ceho jsem litoval tak toho, ze jsem se s fimozou trapil pres rok a nesel do toho driv.

Tyden po zakroku teda nic moc, ale da se to zvladnout, sex jsem tusim zkusil po 6 tydnech. Idealni to bylo cca po 3 mesicich a ja si to teda uzivam vic nez predtim. Lepsi vydrz, lepsi prozitek a zenam se obrizka libi 😀

Urcite je potreba se o jizvu starat a masirovat, pak to neni skoro znatelne.
1
0
Petanke Petanke
Líbí se mi když se muž neštítí vlastního spermatu. Když je semnou ochoten se po vykouření líbat a nebo když mě postříká tak mu pak nevadí mi líbat prsa. Mám ráda, když má jeho polibek příchuť jeho sperma. To vše, ale při sexu, když jsem vzrušená. Ale kdybych ho viděla jak si vyhoní a pak to jí, působilo by to na mě spíše odpudivě.
antitomas
antitomas
Mam to taky rad, jen narazit na zenu, ktera to dovoli, neni tak jednoduche 😀 libani nebo cum swapping je super
4
3
oldmart oldmart
Bezva sobota,dojeli jsme o něco později a už do pěkně rozjeté akce.Děkujeme
antitomas
antitomas
Mam v planu v utery prijet na akci, jako samotny muz. Nejedu tam s tim, ze musi nutne byt sex, laka me atmosfera, prostredi apod. Nicmene se chci zeptat, kolik na uterni akce chodi cca zen a kolik muzu. Co tak cru, asi se to tam pak zvrhne, ale rad bych mel dopredu info, diky a tesim se
23
20
mar-varm mar-varm
Byl jsem na obrizce pred 15 lety v Brne u MUDr. Štepan. Plastik, vse slo domluvit... jakou chci, uzdicku ano-ne..
antitomas
antitomas
U Mudr. Stepana v Brne jsem byl kvuli fimoze na obrizku pred par dny. Pristup super, vsechno vysvetlil a u operace jsme fajn pokecali.
Vybral jsem na zaklade recenzi a doporuceni.
2
0