Klasická masáž s happyjendom
Pekný deň všetkým
Som akreditovana masérka klasickej masáže a pracujem v hoteli v Piešťanoch ale masírujem aj doma na maserskom stole v Piešťanoch
Mám akreditáciu z viacerých profesionálnych masáži robené tu v Piešťanoch v Maserskej škole REMAS zo zdravotnou školou v Bratislave a dlhoročnou praxou masáži (15 rokov )
Ponúkam klasicku profesionálnu masáž s hepyjendom len rukou.Po dohode ťa môžem masírovať aj nahá za príplatok..
Som Miroslava priamo z Piešťan mám 170cm 80kg 6 stky prsia seriózna masérka.Foto a tel.cislo posielam po dohode termínu masáže.
Ak sa rozhodneš mi napísať a máš naozaj seriózny záujem prísť na klasicku profesionálnu masáž s hepyjendom len rukou nič viac požadujem serióznosť a dochvíľnosť dodržanie termínu masáže.
Masíruje sa chrbat a nohy s možnosťou hepyjendom len rukou nič viac Masírujem v spodnom prádle za príplatok.Masaz trvá 1hod.Popripade ťa môžem masírovať nahá.Tesim.sa na teba . Akreditovana masérka klasickej masáže Miroslava z Piešťan.