Publicaciones

2jmenoNatka
hace 28 día

Najdu někoho v pátek 29.5. na šeberáku? Budu tam na chvíli odpoledne, a rád bych se s někým potkala... dloooouho jsem ho v sobě neměla....značka hledej tygra... čím víc vás bude, tím líp....

Budu tam...
33.3 %
Slíbím ze tam budu, stejně neprijdu...
58.3 %
Píšu ti...
8.3 %
Total votes: 12
La votación ha terminado
2jmenoNatka
hace 2 mes

Ve středu budu mít kolem poledne je tu někdo z Benešova inu prahy, kdo by měl chuť mě pořádně protáhnout?

Ano, chci tě
33.3 %
Těším se, až ti poteče semeno po stehnech
66.7 %
Píšu ti pro upřesnění
0 %
Total votes: 9
La votación ha terminado
2jmenoNatka
hace 2 mes

Když napíšu, že budu třeba v pondělí odpoledne na šeberáku v Praze, přijde mě tam někdo pořádně protáhnout?

Ano a píšu ti
20.8 %
Nemůžu
79.2 %
Total votes: 24
La votación ha terminado
2jmenoNatka
hace 3 mes

Píše mi hodně mužů, že mě chce... co se vám tedy líbí na chlapovi, když je obleč do dámského oblečení? Když tedy není chlupatý jak medvěd... já se holím kompletně

Je to něco jiného...
24.3 %
Proč to nezkusit...
10.8 %
Jsem nadržený zoufalec, a je mi jedno kam ho strci
21.6 %
Někteří jsou sexy...
40.5 %
Píšu ti zprávu
2.7 %
Total votes: 37
La votación ha terminado
2jmenoNatka
hace 7 mes

Rychlovka ve staré budově...

Chtěla jsem udělat pěkně album, ale sama se fotit moc dobře nejde .. a taky bylo celkem chladno...
116 15
2jmenoNatka
hace 2 año
175 13
2jmenoNatka
hace 2 año
25 6
2jmenoNatka
hace 2 año
33 4
2jmenoNatka
hace 2 año
201 15

Continúa explorando más publicaciones

Mostrar más