bezvapar40 hace 4 mes Ahoj všem párům. Proč ze všech párovich profilů píše vždy muž a né žádná žena? Proč to tak je ? To jsou všechny fejkové nebo jaký je ten důvod? Děkuji za normální odpovědi. Z přáním hezkého dne Zuzka. 0 2 Compartir Informe
bezvapar40 hace 5 mes Čau poradí někdo ? Jak vyplnit druhého člena párového profilu jde mi pouze muž a nevím jak na na ženu. :-) Děkuji za radu. 0 1 Compartir Informe