Manželé k orálním radovánkám pro muže vyššího vzrůstu. Uskutečnění orální Fatazie buď pouze od manžela za přítomnosti jeho manželky pro muže nebo od obou manželských jazýčků a pusinek zároveň.
Také ti můžeme provádět masáž chodidel.
Trvalý…
Mostrar más
Publicaciones
Orální radovánky s manželským párem pro muže vyššího vzrůstu s větším přirozením. Uspokojení od muže za přítomnosti jeho partnerky nebo od obou manželských jazýčků a pusinek zároveň.
Možný je i trvalý vztah.
PS: Jen pro muže, kteří touží…
Mostrar más
Premiere
First time in front of the camera, when we took advantage of the situation and got turned on by each other.
From cuddling to orgasm
When we got in the mood for each other again, like every Saturday evening, like every other day, like every day. And we've been together for a damn long time.
First of May
What does Hynek really write about? Uncertainty, tragedy, emotions, or love, romance, beauty of nature?
Mutual strangers
We don't know each other yet, but something is definitely drawing us together and since our twenties we have been getting closer to each other without knowing it.