LadyMal
Autor: LadyMal hace 3 año 7 2264 33

Po první schůzce s tebou jsem byla v eufórii. Už dlouhou dobu jsem tento pocit nezažila. Sedli jsme si, povídali si a měli jsme mnoho společných témat... Jediné, co první schůzku proběhlo, bylo to, že jsme se obejmuli a dali si pusu na rozloučenou. Jo a sáhla jsem ti na břicho. V temné uličce. Ale to je vedlejší.... Bohužel nějaké neshody ukončilo to pěkné co jsme mezi sebou měli a já jsem…