Je to ona. Ta již žena s duší dívky která pořád doufala v svět plný dobra které vítězí nad zlem,ta divka která čeká až se všechno spraví a bude zalité sluncem jako dříve....NEBUDE....Už to pochopila,bude to takové jaké si to udělá. Už nemá smysl čekat,promarnit svou šanci na trochu svých potřeb,lásky,porozumění, pochopení. Je prece dobrá máma ktera se o své děti postará jak nejlépe umí. I o…