Recherche
Femme
Couple femme & homme
Couple femme & femme
But de recherche:
amitié
relation
conversation
Albums de l'utilisateur (6)
Informations personnelles
| Âge: | 44 ans | |
|---|---|---|
| Orientation sexuelle: | bi | |
| Compétences linguistiques: | Čeština | |
| Signe du zodiaque: | Vierge | |
| État civil: | divorcé(e) | |
| Couleur des yeux: | brun | |
| Couleur des cheveux: | brun | |
| Taille: | 183 cm | |
| Poids: | 85 kg |
Passe-temps et intérêts sexuels
sexe anal
fisting
latex
sexe oral
pissing
lingerie sexy
talons hauts
Description personnelle
Ahoj,jmenuji se Nikola
Myslím si a snad tím nic nepokazím,že jsem
člověk se vším všudy (nedokonalosti nevyjímaje)...
Proč jsem tady?
Rád najdu prima kamarádku ...na věku,barvě vlasů,postavě ani orientaci mi opravdu nesejde.
Kdo jsem ?
Já jsem já... 183cm,85kg,hnědé vlasy a hnědé jsou i mé oči.
Nemám v oblibě loudily,webkaře a honimíry, namachrovance a mistry světa a přilehlého okolí....necítím se jím být a ikdyž mám v kolonce pohlaví "muž",tak ode mně nic z jejich "obvyklých aktivit" nečekejte a ani to na mně nezkoušejte ...narazíte na ignoraci !!!
Fotografii mám v profilu (ti kteří stojí o to nahlédnout kdo ve skutečenosti jsem se s touto smíří protože tato je jediná fotka kterou kdo ode mně tady uvidí.(Pokud pošlu někomu fotku další je to založeno pouze na základě vzájemné konverzace a případných sympatií a do toho senzace chtivým a všem ostatním je zase akorát tak prdlajs... )
Děkuji za pochopení a děkuji za návštěvu profilu ... Nikola
Myslím si a snad tím nic nepokazím,že jsem
člověk se vším všudy (nedokonalosti nevyjímaje)...
Proč jsem tady?
Rád najdu prima kamarádku ...na věku,barvě vlasů,postavě ani orientaci mi opravdu nesejde.
Kdo jsem ?
Já jsem já... 183cm,85kg,hnědé vlasy a hnědé jsou i mé oči.
Nemám v oblibě loudily,webkaře a honimíry, namachrovance a mistry světa a přilehlého okolí....necítím se jím být a ikdyž mám v kolonce pohlaví "muž",tak ode mně nic z jejich "obvyklých aktivit" nečekejte a ani to na mně nezkoušejte ...narazíte na ignoraci !!!
Fotografii mám v profilu (ti kteří stojí o to nahlédnout kdo ve skutečenosti jsem se s touto smíří protože tato je jediná fotka kterou kdo ode mně tady uvidí.(Pokud pošlu někomu fotku další je to založeno pouze na základě vzájemné konverzace a případných sympatií a do toho senzace chtivým a všem ostatním je zase akorát tak prdlajs... )
Děkuji za pochopení a děkuji za návštěvu profilu ... Nikola