Recherche
Femme
Couple femme & femme
Groupe
But de recherche:
amitié
sexe
relation
conversation
Informations personnelles
| Orientation sexuelle: | hétéro | |
|---|---|---|
| Compétences linguistiques: | Čeština | |
| Signe du zodiaque: | Verseau | |
| Couleur des yeux: | bleu | |
| Couleur des cheveux: | brun | |
| Taille: | 198 cm | |
| Poids: | 80 kg |
Passe-temps et intérêts sexuels
gorge profonde
fisting
sexe oral
SM
dominateur - esclave
Description personnelle
Ahoj,
moc sem nechodím, tak moc vyplněný profil nemám. Když se nebude některá bát napsat, rád popovídám a informace oboustranně doplním. A rád poznám nové lidi.
Díky za případné zprávy.
A v sexu se mi líbí (skoro) vše a mám rád i něžná milování. Nicméně jsem dominantní a kdyby se podařilo, rád bych našel ženu, která má ráda bolest.
Fotky nemám problém poslat, ale bez obličeje. Stejně tak nepožaduji tvůj obličej. Pokud chceš cokoli vědět, ptej se a sama o sobě také prozraď.
Děkuji
Přeji krásný den.
Poznámka pod čarou, místní zkušenost: Chápu, že to mají ženy snazší a mohou si vybírat. Ale proč píší, že muži jsou neslušní, když ony taky. Mám 100% zkušenost, že:
- žena chce fotku poslat jako první. A když se jí člověk nezamlouvá, prostě už nepošle svou, ač slibuje že "Když pošleš jako první svoji, pošlu svoji".
- žena chce napsat od muže slušně, co a jak. A když se jí to nezamlouvá, neumí už ani slušně odmítnout, rozloučit se, prostě přestane psát...
- další zkušenost je, že si žena domluví schůzku a bez omluvy nedorazí.
Což jste opravdu ženy také tak neslušné, schované za anonymitou netu? Mužům tohle chování vyčítáte.
Ale žijeme jen jednou, tak s nadějí hledám dál. Něžný romantický vztah, DS vztah. A nebo i jen milenecký vztah, jsem přece jen normální muž.
moc sem nechodím, tak moc vyplněný profil nemám. Když se nebude některá bát napsat, rád popovídám a informace oboustranně doplním. A rád poznám nové lidi.
Díky za případné zprávy.
A v sexu se mi líbí (skoro) vše a mám rád i něžná milování. Nicméně jsem dominantní a kdyby se podařilo, rád bych našel ženu, která má ráda bolest.
Fotky nemám problém poslat, ale bez obličeje. Stejně tak nepožaduji tvůj obličej. Pokud chceš cokoli vědět, ptej se a sama o sobě také prozraď.
Děkuji
Přeji krásný den.
Poznámka pod čarou, místní zkušenost: Chápu, že to mají ženy snazší a mohou si vybírat. Ale proč píší, že muži jsou neslušní, když ony taky. Mám 100% zkušenost, že:
- žena chce fotku poslat jako první. A když se jí člověk nezamlouvá, prostě už nepošle svou, ač slibuje že "Když pošleš jako první svoji, pošlu svoji".
- žena chce napsat od muže slušně, co a jak. A když se jí to nezamlouvá, neumí už ani slušně odmítnout, rozloučit se, prostě přestane psát...
- další zkušenost je, že si žena domluví schůzku a bez omluvy nedorazí.
Což jste opravdu ženy také tak neslušné, schované za anonymitou netu? Mužům tohle chování vyčítáte.
Ale žijeme jen jednou, tak s nadějí hledám dál. Něžný romantický vztah, DS vztah. A nebo i jen milenecký vztah, jsem přece jen normální muž.