Recherche
But de recherche:
amitié
conversation
Blogs (1)
il y a 9 mois
9
507
17
Chtěli by jste žít s profesionálním otrokem? A jenom v manželství, nebo i s ním založit rodinu? Umíte si představit, že váš partner, nebo partnerka, ( ten který je v sub roli ) by byl opravdu…
Informations personnelles
| Âge: | 42 ans | |
|---|---|---|
| Orientation sexuelle: | hétéro | |
| Compétences linguistiques: | Čeština | |
| Signe du zodiaque: | Capricorne | |
| État civil: | marié(e) | |
| Couleur des yeux: | vert | |
| Couleur des cheveux: | noir | |
| Taille: | 180 cm | |
| Poids: | 74 kg |
Passe-temps et intérêts sexuels
dominatrix - esclave
fétichisme du pied
pissing
bondage
préliminaires
tendresses
Description personnelle
obyčejná žena, matka, která si ráda ve volném čase dopřeje perverz hrátky se svým mužem. Nic nehledám, jen si jdu sem popovídat. Relax a oddech od celodenního shonu.
Popovídám jen s těmi co napíšou normální vzkaz. Věta jako, jak se mám, co hledám a podobné obyčejné věty mě nezaujmou. Ti co napíšou, jak by to se mnou dělali, ti co pošlou svoje péro aniž by to pozdravilo, ti co chtěj jenom to jedno, hned mažu. 50 zpráv denně a z toho se najde jenom jeden ,,normální´´
Po iks měsících jsem tu narazila na další normální chlapy. Povídám si už velmi pravidelně s pěti lidmi.
Jsem tu 4 roky, dostala jsem přes pět tisíc zpráv. Z toho jenom 10 % umělo pozdravit a napsat normální zprávu.
Denně si píšu s pěti lidmi, pravidelně s dalšími třemi. Díky Vaškovi, Filipovi a Martnovi sem chodím ráda a těším se až si od nich přečtu co je nového.
Je vidět, že i v tomto virtuálním bordelu se najdou i tací, co nemyslí jenom na to jedno. A nejsou to jenom zralí muži, ale i mladí, co umí komunikovat se ženou. Mají smysl pro humor, a vyslechnou si i denní starosti vdané ženy.
Děkuji vám pánové.
Za další si raději popovídám pouze s dominantními chlapy, protože subíci tu jenom škemraj a brečí na špatném hrobě. Mě nezajjímá, že nemáte na ty praktiky svoje ženy, kamarádky a že by jste chtěli mě. Od toho tu nejsem, proto raději dom chlapy, co neškemrají a umí si popovídat i o rodině, denních starostech a třeba i o tom našem perverzním světě.
Není perverz jako perverz, neznamená, že když jsem domina a můj je sub, nebo otrok, že musí prostě mě jenom uspokojovat. Ono to je defakto naopak. My dominanti uspokojujeme naše subíky. A je na nás, aby to bylo vzájemné.
Pokud si dočetl až sem, a nemyslíš jenom pérem, tak napiš. Třeba se ozvu :D
A až bdueš psát, odpověz na moji otázku. Je to tím, že budu vědět, že jsi došel se čtením až sem.
Kdy byla zlatá bula sicilská.?
K.
Popovídám jen s těmi co napíšou normální vzkaz. Věta jako, jak se mám, co hledám a podobné obyčejné věty mě nezaujmou. Ti co napíšou, jak by to se mnou dělali, ti co pošlou svoje péro aniž by to pozdravilo, ti co chtěj jenom to jedno, hned mažu. 50 zpráv denně a z toho se najde jenom jeden ,,normální´´
Po iks měsících jsem tu narazila na další normální chlapy. Povídám si už velmi pravidelně s pěti lidmi.
Jsem tu 4 roky, dostala jsem přes pět tisíc zpráv. Z toho jenom 10 % umělo pozdravit a napsat normální zprávu.
Denně si píšu s pěti lidmi, pravidelně s dalšími třemi. Díky Vaškovi, Filipovi a Martnovi sem chodím ráda a těším se až si od nich přečtu co je nového.
Je vidět, že i v tomto virtuálním bordelu se najdou i tací, co nemyslí jenom na to jedno. A nejsou to jenom zralí muži, ale i mladí, co umí komunikovat se ženou. Mají smysl pro humor, a vyslechnou si i denní starosti vdané ženy.
Děkuji vám pánové.
Za další si raději popovídám pouze s dominantními chlapy, protože subíci tu jenom škemraj a brečí na špatném hrobě. Mě nezajjímá, že nemáte na ty praktiky svoje ženy, kamarádky a že by jste chtěli mě. Od toho tu nejsem, proto raději dom chlapy, co neškemrají a umí si popovídat i o rodině, denních starostech a třeba i o tom našem perverzním světě.
Není perverz jako perverz, neznamená, že když jsem domina a můj je sub, nebo otrok, že musí prostě mě jenom uspokojovat. Ono to je defakto naopak. My dominanti uspokojujeme naše subíky. A je na nás, aby to bylo vzájemné.
Pokud si dočetl až sem, a nemyslíš jenom pérem, tak napiš. Třeba se ozvu :D
A až bdueš psát, odpověz na moji otázku. Je to tím, že budu vědět, že jsi došel se čtením až sem.
Kdy byla zlatá bula sicilská.?
K.