Recherche

Femme
Couple femme & homme
Couple femme & femme
Groupe
But de recherche:
amitié
sexe
conversation

Albums de l'utilisateur (2)

Informations personnelles

Âge: 25 ans
Orientation sexuelle: hétéro
Compétences linguistiques: English
Signe du zodiaque: Vierge
État civil: célibataire
Couleur des yeux: bleu
Couleur des cheveux: brun
Taille: 175 cm
Poids: 73 kg

Passe-temps et intérêts sexuels

sexe anal
gorge profonde
sexe oral
sandwich
sexe dans le public
lingerie sexy
nylons
sexe de groupe
bondage
échagistes
dominateur - esclave
doigtage
préliminaires
caresser
tendresses

Description personnelle

❌ ❌ I AM NOT BI OR GAY, SO MEN, PLEASE DO NOT WRITE TO ME WITH OFFERS AND REQUESTS FOR THESE THINGS ❌ ❌

Looking for a group, company, a couple or even solo women/girls who will be in Ostrava at B4L. Let's enjoy the festival together, not just on the musical side 😏😌

Hi hi 😁

I believe I am still young and hopefully also likeable, a guy from Brno with a more sporty spirit and normal body proportions. During the day in uniform 👮🏻‍♂️ I fight crime and at night I lament that between work and distance learning I don't have much space to meet someone new. So here I am😀. On the other hand, once I do meet someone, planning meetups is usually very easy😌😊.

I would ideally like to meet through this a woman who is, for example, missing something in her relationship, or possibly a likeable couple that enjoys experimenting, whether in a cuckold/hotwife style or even a classic threesome😁.

Any photos, including those from playtime, I will gladly send ONLY to women or couples who would be interested in meeting.

❌ ❌ NEJSEM BI ANI GAY, TAK MI MUŽI S NABÍDKAMI A ŽADOSTMI O TYTO VĚCI FAKT NEPIŠTE❌ ❌

Sháním partu, doprovod, pár nebo i klidně samotné ženy/slečny, co budou v Ostravě na B4L. Pojďme si festival užít společně, klidně i nejen po hudební stránce 😏😌

Zdravím zdravím 😁

věřím že jsem stále mladý a snad i sympatický Brňák se sportovnějším duchem a normálnímitělesnými proporcemi. Přes den v uniformě 👮🏻‍♂️ potírám zločin a po nocích si stýskám, že přes práci a dálkovou školu nemám moc prostoru se s někým novým seznamovat. So here I am😀. Na druhou stranu, když už se pak s někým seznámím, tak plánování schůzek většinou bývá velmi snadné😌😊.

Rád bych se touto cestou seznámil ideálně s ženou, které například něco ve vztahu chybí, nebo případně se sympatickým párem, jenž rád experimentuje ať už v cucold/kanda stylu, nebo i klasické trojce😁.

Jakékoliv fotky, i ty z hrátek rád zašlu POUZE ženám, nebo párům kteří by měli zájem se potkat.