Silkshark
Auteur: Silkshark il y a 6 an 110 4720 35

Dnes jsem četla několik blogu o baculkach a baculačích a hlavně ty komentáře pod nimi. Nechápu proč všichni hubení a vymakani z fitek řeší nás vsechny plnějších tvarů? A hlavně,proč o nich všichni mluví jak o největším odpadu společnosti? Jak někdo může říct,že baculky dají každému? Co to je za stupidní názor? Znám spoustu vyumělkovaných modelín co roztáhnout nohy každému co jim před obličejem…