Prdelka_11
Auteur: Prdelka_11 il y a 1 mois 67 1418 30

Je tu vůbec někdo normální? aneb Co se tu sakra děje? Za poslední léta si všímám opravdu toho hnusu co se tu na Ameterech a nejen tu děje! Nejenže rok od roku to tu je horší a horší ale i já mám co dělat abych si tu vůbec k něčemu přišla!!! To že mi tu pánové píši a chtějí se všichni rádi domluvit a setkat se. Tak tady už začíná to být dost podezřelý vzhledem k tomu že…